• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
ZJ, tvoji oba u tri godine skupa naprave sati kolko Iwanho napravi u godinu dana tak da ....
Ja bi natočil ono kaj proizvođač preporučuje, nebitno o proizvođaču ali da je te gradacije. To sve puno sitnih zupčanikov ko na vuri... ja se nebi s tim igral.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Iwanho, Slovenija ti ni daleko, pa pogledaj ovo:
Pitaj mogu li ti nabaviti odgovarajuće.
Inače, Agrina ima slične specifikacije, ali je 15W-30.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala obojici. :ppozdrav:
Problem je s dostavom iz Slovenije. Na području Slovenije je 4-5 E, a u HR je 5x toliko. Htel sam kupiti Arbor ulje za motor u SLO. 5 litri ulja 26 E, a dostava 25 E. :(

Pronašel sam u HR da ima Fuchs i Valvoline tu gradaciju i zadovoljavaju iste specifikacije.
Zato sam pital koje bi bilo bolje, odnosno ima li razlike u kvaliteti.
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
512
Nekaj mi nije jasno sa tom dostavom. Ja trenutno kupujem el. pastir, i dostava je 8 odnosno 8,2 E. Tak da mi nije jasno kak 25E
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Iwanho, mi smo godinama koristili motorno Valvoline All Fleet Extra 15W-40. Nisam primijetil da bi se brzo razbilo i slično. Vjerujem da su oba dobra ako zadovoljavaju specifikacije. Ja bi gledal ono koje ima brojke bliže Arbor ulju.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Misliš da usporedim tehničke listove. Bum ih probal poiskati. Hvala ti. :ppozdrav:

Kaj se tiče dostave, informacija o 25 E je starijeg datuma, prije 3-4 godine. Možda je sad manje, a možda i sve trgovine nemaju istu tarifu.
 

SamoSdf

Novi član
Tu od
30 Sij 2020
Poruka
4
Zdravo,

ako trazis Arbor ulja ja svoje kupio u Luki-topmaxu, mislim da su dobili nova Arbor jer navodno akros vise nece postojat, tvornica ga zamjenila novim brendom. Motorno ulje arbor 15w40 kanistar 20 litara platio 520 kn sa Pdvom.

Lp
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ekipa da li je možda netko sad dobio nove količine plavog dizela za upisanu novu zemlju?
Ove godine kad sam upisivao novu zemlju (ugovori o zakupu) rekla mi referentica da ću između 15. i 20. 07. ove godine dobiti još dodatnu količinu plavog dizela za nove upisane parcele. Danas išao provjeriti, ali još ništa
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Sad zao u agenciju, prvo se pola sata nitko ne javlja, a kad se konačno netko javio, naravno nema pojma kada će biti i da li će uopće biti
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
278
Ima netko il zna nekog s viskom plave na kartici?
Ne treba mi racun i placam najvecu platu po vasem izboru :ppozdrav::p
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Nazoveš ovaj broj 01 6128877,uneseš broj kartice i govorni automat ti veli koje ti je stanje
Da tako je bilo prije a sad su elektronske kartice i imam čitač kartica i aktivna je i gledam ali nigdje nema za gorivo
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
E to neznam,ja nisam još po svoju otišel. A kaj nije i dalje kartica za gorivo baš samo za gorivo,kaj je ta nova za sve sad?
 
Na vrh