• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gradnja farme putem IPARD programa

john

Novi član
Tu od
20 Velj 2013
Poruka
25
Pozdrav, kako nigdje na forumima kod nas nisam naišao na konkretne informacije o temi iz naslova, molio bih sve koji su upučeni u temu da opišu postupak,popračen ciframa po pitanju dokumentacije, ali bih molio bez nagađanja i pisanja mišljenja koja nisu konkretna.
Mislim da bi ovakvi konkretni postovi bili od velike koristi, a ne kada pregledavamo teme u njima nema nikakvih korisnih informacija osim nasova! Hvala!
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
po ciframa ovisno o dokumentaciji ovisi i o tome na sto ciljas,nisam isao na ipard ali me je dokumentacija sa svim dozvolama staja nesto manje od 10% cijele investicije...ali je zato sve sto bi se reklo po ps-u te imam i uporabnu dozvolu(to se jako,jako malo ljudi moze pohvalit)...
 

john

Novi član
Tu od
20 Velj 2013
Poruka
25
Hvala na odgovoru, najviše me zanimaju cijene konzultantskih usluga!
 

Najnoviji postovi

Na vrh