• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Graševina kao sama u priči

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mi imamo mali vinograd, najviše za vlastite potrebe i od cca 800 trsova je oko 60-70% Graševine i od nje radimo bijelo vino, nama paše i zadovoljni smo :)
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Dobar nam početak, u našoj najboljoj graševini !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ove godine smo izrazito zadovoljni s bijelim vinom, baš bude kak treba!
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Samo da sam brao tjedan kasnije , bilo bi još bolje.


Kad krećete sa rezidbom graševine ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Dvije luce po 10 pupova i dva reznika. Vidim da neki i 15 pupova ostavljaju.
Ti?
 

imt540

Novi član
Tu od
30 Sij 2015
Poruka
10
Evo da i ja nesto kazem o svojoj grasevini.
Imam 1 ha od toga je 95% grasevina ostalih 5% je stolno, malo se proda i naravno ostalo za svoje potrebe :D
 

imt540

Novi član
Tu od
30 Sij 2015
Poruka
10
a dobro to sam tako napiso naravno da se vise proda nego sto se napravi vina :D
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Spremam spric za prvu, ne pada mi napamet bacati novce...
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Eh kada svi idu na 2 lucnja, zalamaju lose ili strojno te roknu dusika i onda bi jos stedili na zaštiti, to nejde zajedno. A to je tako kad se proizvod placa po kvantiteti isključivo kvalitetu malo tko gleda.

meni je urod prošle bio skoro isti kao i drugih godina, koju stotku kile manji zbog trulezi
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Eh kada svi idu na 2 lucnja, zalamaju lose ili strojno te roknu dusika i onda bi jos stedili na zaštiti, to nejde zajedno. A to je tako kad se proizvod placa po kvantiteti isključivo kvalitetu malo tko gleda.

meni je urod prošle bio skoro isti kao i drugih godina, koju stotku kile manji zbog trulezi

Gledaju oni kvalitetu i tekako,samo ju ne plaćaju !
 

Najnoviji postovi

Na vrh