• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Grotlo od rasipača

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prodajem grotlo od rasipača za gnojivo,debeli lim,nije povijan,zapremine 400kg,informacije na p.p ili 095 567 7838,cijena 300kn može zamjena za razno,

Uploaded with ImageShack.us,

Uploaded with ImageShack.us,:(y):
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jel to od tg 502???

imam odličan ram za njega......koja ti je zadnja cjena????
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to je od 402,imam ja ram za njega origigi,cjena je ta za grotlo,ako ide ram može zamjena za zraćnicu neku domaću,ne china ili drugo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Još je uvijek u ponudi,ajde da mijenjamo ako imate doma zračnicu kakvu CZ ili Češku,ima ovdje majstora za željezinje:icon_eyes::icon_eyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde željezni majstori,još uvijek je aktivan oglas,grotlo od Hmezad rasipaća,nije povijano,treba samo malo boje i lude ideje,cijena 300 domaćih novaca,informacije na pp,

Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh