• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački proljetni sajam 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
I ja sutra stižem na sajam negdje oko gableca,taman nešto ubacim u sebe i onda u razgledavanje dok noge ne kažu dosta
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
I kakvi su dojmovi na cjelokupni sajam?Jel tko primjetio da nije bilo Belarusa i novih Ursusa.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Ursus je imal samo prikolice, inače bila je dost gužva des, došel sam u pol 10 i parkiral dost daleko na travi. Malo se hodalo, jelo i pilo i zalilo novi kalač, jedino je šaran bil natprosječno loš al je zato janjetina popravila opči dojam
 

Prilozi

  • IMG_6461.jpg
    IMG_6461.jpg
    66.7 KB · Pregleda: 150
  • IMG_6465.jpg
    IMG_6465.jpg
    38.4 KB · Pregleda: 144
  • IMG_6470.jpg
    IMG_6470.jpg
    73.4 KB · Pregleda: 169
  • IMG_6473.jpg
    IMG_6473.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 179

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
@puknuti; izgleda da su vino popili umjestto da ga u vinu napacaju, sam mulj i kod prvog i kod drugog. ak ideš poslije doma u MB stani pri meni, još imam doma polovicu, bum ti pritopil.
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
bila sam jučer. kaj se tiče stoke i peradi- baš ništa, kako je već netko napisao samo nešto konja, i u jednoj hali nešto kokoši-uglavnom pol već rasprodano, jedan patak, nešto golubova i kunića. preslatki su bili mini krmača i praščići, malo mi je nedostajalo da jednog nosim doma. :)
ali poznavajući sebe, završio bi u mom krevetu, dok bi dragi završio u štali.
teškoj mehanizaciji sam se samo divila, ali bilo je nešto i malih traktora poput janmarića.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,163
Ja sam ga slikao samo nikako da uhvatim vremena da stavim slike, radi se punom parom pa se ne stigne.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo sada se vratio iz Gudovca,gužva neopisiva,slika budem nešto prikeljio ovih dana,srelo se sa nekoliko forumaša i sa jednom FORUMAŠICOM,uglavnom pozdrav svima sa kojima se danas bilo i sretan povratak kući,evo upoznao sam našeg Đuru strašnog,što bi rekli ono telepatski,sreo sam se sa Grofom,Johabicom,Puknutim,Todijem,Tomo 522,a normalno tu je i naš Johabi,a tkozna koliko nas se mimoišlo,evo isprike zgzacu,popit ćemo drugi put PAN,ovo je zbilja danas bila kaotična gužva
 
Tu od
13 Ožu 2014
Poruka
37
bio jucer u gudovcu i bilo je super.sad je samo problem kaj neznam postavit slike. a sad jedno ozbiljno pitanje za sve forumase, razgovaram sam predstavnikom kubote 8540 i frajer mi veli da je to najbolji kompakni traktor u rangu do 100ks. e sad mene zanima dal je to istina? poslje dodem do lindera geo 84(95ks) i frajer mi veli da je taj traktor u rangu fenda te snage,veli da je to cudo od traktora i da mu niko cak ni MF I VALTRE nisu ni blizu. (konjaze do 100ks)

a sad posto vi imate iskustva,molio bih vas da iskazete svoje misljenje i da velite dal je to samo reklama i hvaljenje svog konja ili stvarno ima nesto u tome.

hvala vam unaprijed i pomoc oko postavljanja slika
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
I ja se vratio, i mogu reći riječi razočarenja što se tiće članova foruma, bar da postoje kape s logom foruma, pa da se bar pozdravimo kao ljudi.l.ovako samo blejanje jednih u druge, mimoilaženje a nikog nepoznaš. Primjer jednog foruma..rukovodstvo organizira proizvodnju i prodaju kapa s logom foruma, a po želji i sa nickom, a imaju i prsluke po želji, stvarno lijepo za vidjet u gomili naroda. Još jedna primjedba, bem ti Evropu kad uz šarana na rašljama nemožeš ništa popit jer ŠRD koje peče šarane nesmije prodavat piće. Iz protesta ja i kolega 3.4. idemu u Rumu na vašar, gdje još nije stigla Evropa. Evo jedan traktorčić za blato i yanmar s pomičnom frezom. I kad bi članovi foruma imali kape odmah bi ih uočio, što se vidi iz priložene fotografije.
 

Prilozi

  • WP_20140330_001.jpg
    WP_20140330_001.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 163
  • WP_20140330_012.jpg
    WP_20140330_012.jpg
    68 KB · Pregleda: 182
  • WP_20140330_024.jpg
    WP_20140330_024.jpg
    72.4 KB · Pregleda: 165

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja zaboravio svoju kapicu sa nickom,ali dobro,nije propast svijeta ,a ovo što se tiće hvaljenja pojedinog modela a bože moj,trgovačka posla ali da su traktori preskupi to stoji a sve plastičniji evo meni je bio najljepši onaj mali Cllas Elios al ga hebaj 72 ks a 3 klipa i dvoje tačke elektronike,ma ono najbitnije a vezano uz moj post malo prije,jedan veliki pozdrav ide našem BUČOSU I njegovoj BUČICI,jedva sam ih prepoznao,ah to vam je tako kada su mladi i zaljubljeni:icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sajam prošao,dojmovi sređeni - od svega viđeonga najviše me se dojmilli konji - dva neka šarena na točkice - jedan bijelo - crni,jedan bijelo smeđi - došlo mome mužu odmah da pita- pošto.Kad ih nebi trebalo svako jutro i navečer hraniti.Srela prijatelja kojeg niasm vidjela desetak godina - Juriča,zapravo Tuntu,kako smo ga zvali - ma baš me obradovalo,pa sreli nekoliko poznanika,jedne prijatelje sa kojima se nešt popilo,pa Ajkulu i Strašnog Đuru koji isto nije strašan već čisto jedno drago stvorenjce - ima samo jednu manu - lovac je - isto nešto popili,,I srela dva prava dečka ,prijatelja u cvijetu kasne mladosti - Puknutog i Muhača - isto nešto popili,popričali,nasmijali se.I jednog bivšeg prijatelja kojemu sam ruku dala i koji mi je dvije puse dao - ja njemu nijednu,samo sam mu mahnula - baj.
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo malo slikanog materijala,slike su malo lošije zbog sunca i lošeg aparata, , , , , , , , , , ,,nastavak sljedi:icon_weed::icon_weed:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh