• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački proljetni sajam 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
da li je mehanizacija išta jeftinija na sajmovima u odnosu na redovnu prodaju?hvala!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
iznuda popusta individualni je problem
oni su došli tamo
platili najam prostora
platili skupi prijevoz
vip parking za svoja vozila
itakodalje
ne da bi vama dali dodatni popust nego da bi vam uzeli čim više novaca


vaš vlč
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
a svi "oni" moraju znati da je kriza,da se rabljeno slabo prodaje,a kamoli novo,i da mi ne zivimo od njih,nego "oni" od nas. A ako itko ima para za novi stroj, nije presudan simbolicni popust uracunat u cijenu,ni litra jack danielsa u satoru. Ne ocekujte cuda.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
....

Znaci nije samo ratno stanje i podjela u ukrajni nego i ode na forumu to nisam znao
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
Ima nas koji moramo biti na sajamskom prostoru od utorka 25.03. do 01.04. Sve te traktore i strojeve treba sastavit (koji su rastavljeni radi transporta) ušminkat i najbolje prezentirati krajnjem kupcu. Što se tiče cijena uvijek postoji sajamski popust koji se kreće između 10% i 20%, a koji najviše ovisi o tome koliko je koji diler spreman oduzeti od svoje marže.
Nadam se da se budemo po nečemu raspoznavali na sajmu u toj gomili ljudi, recimo da imamo crvenu ružu u zubima, šeširu, kapi, reveru, šlicu.:Kiss:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Virtus, na kojem štandu te se more najti?
Može i na PP.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Mesiss? Jooj, ne mogu se sjetiti kak se zove onaj Vaš mehaničar.... stariji gospon s brkovima. Srel sam ga prošle godine. Po govoru mi se čini da je iz Dalmacije. :icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Motohod....imamo čast pa nam je taj stariji gospodin s brkovima tu na forumu :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Aha... tu je? Baš super nek vidi ovo.

Prošle godine u Gudovcu je moj (bivši) šef posudio od njega veliki križni ključ za kotače. Slovenci su zaj*bali :(giggle): prilikom dostave i umjesto zmontirane cisterne poslali u zatvorenom kamionu cisternu skinutih kotača. A mi nismo uzeli alat s sobom jer je kombi bio pun prospekata,stolaca,pive :icon_jook:.... I što sad? No odnekud donese (bivši) šef ključ. Već je bilo jako kasno, kamion je kasnio i dok smo mi to zmontirali bila je noć. Praktički - zaštitari su nas otpratili van... ono, fajrunt - ajde van. Ujutro ga pitam što s ključom, kaže on da će ga on vratiti i usput popiti brlju s tim svojim prijateljem...
Ok. Riješeno. Ali nije vratio ključ nego je mene kasnije popodne poslao s tim ključem, kao: "idi na Mesisov štand, tamo potraži (neću pisati ime) i vrati ključ".

Dođem do štanda, pitam tamo gdje je xxxxxx, dođem do čovjeka, predstavim se,zahvalim za alat i dam mu ključ....

A on se počne derati,:mad: vikati,:icon_axe: psovati sve po redu. Ne bih o detaljima no ne mogu shvatiti čovjeka koji se dere kao idiot na nekoga koga je prvi put vidio prije 2 minute. Mogao je nazvati mog šefa koji je uzeo alat i derati se na njega.... . Ljudi okolo se zgledavaju :icon_e_confused: što se to događa, ovaj maše s ključem i dere se na mene.....A ja sam samo bil poštar, do par minuta prije ni nisam znal čiji je to alat. Ili je bil pijan, ili je on inače takav, ili je taj dan ustao na krivu nogu no takvo ponašanje ne služi na čast jednom majstoru a ni firmi koju predstavlja. Mlađi sam od njega pa zbog poštovanja prema godinama nisam ulazio u nikakve rasprave s njim. Pozdravio sam i otišao.

No ako je inače takve naravi, a jednog dana naleti na nekog isto takvog... onda bude veselo :icon_blackeye: :icon_super:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iELKMNjZx9o[/YT]



Toliko. Ako se on mogao derati na mene pred stotinu ljudi, mogu ja ovo javno napisati na forumu. Admini nek obrišu ako ovim postom kršim kakva pravila. :x:
Ja više ne radim u firmi, niti moj šef. Gospodina s brkovima neću tako brzo sresti jer više se ne vrtim u tom krugu uvoznika poljomehanizacije.
A to njegovo ponašanje je stvarno bilo :(n):
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
EVO NE POZNAM TE OSOBNO ,,,AL DOK OVO ČITAM MAM ME STEGNE ,,DA JE TAK MENI POČEL ,TAJ ISTI KLJUČ BI ODLETEL PREK OGRADE NAJDALJE KAJ BI MOGEL .-sad si idi po njega a ako imaš kakvih drugih želja tu sam ,samo reci volim kad nekom mogu ispunit želju i valjda ga usrečit tako...

Evo da ja znam koji je išel bi k njemu na sajmu posudit kluč ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
pozdrav ekipa!
ja sam tamo u petak ako bude sve po planu,
kada prođu one procedure sa otvaranjem i sl..?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti vas očekuje u nejdelju na sajmu . svatko tko ne bude došao na druženje a bude u nedjelju tamo bit će uskračen za ogovaranje i ismijavanje ostalih .

Slikanje nije obavezno niti poželjno ali svakako nabacite neki osmjeh .
Ako osmjeh nejde na silu uvjek pomaže okrijepa na nekom od štandova s pičem .

Ovo ne vrijedi za ajkulu jer isijava toliko pozitivne energije da i uz pan radler zasljepljuje sugovrnike .

Molim vas koji bolje poznajete sajam da izaberete neki mirni tihi kutak gdje ovo možemo obavii bez nadglasavanja s razglasom ili brujanjem močnih mašina , hvala .

Vrijeme sastanka tradicionalno 13 .00 .

Hvala na pažnji i ukazanom povjerenju kao i na potrošenom vremenu .

PS, ne dovodite kopletne obitelji jer oni često ne razumiju potrebe forumaša poljoprivrednog foruma .


vaš velečasni
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
jel se ima gdje parkirati na tom sajmu? od koje strane treba doći? jel od Velikog Korenova? mislim, nepoznam uopće taj kraj, to samo koliko sam vidio na google street viewu
 

Peradarka

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
199
ne znam od kuda se dolazi iz smjera Županje al parking je zbilja ogroman,i ima 5 ili 6 ulaza na sajam
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jel se ima gdje parkirati na tom sajmu? od koje strane treba doći? jel od Velikog Korenova? mislim, nepoznam uopće taj kraj, to samo koliko sam vidio na google street viewu
otvori link
https://maps.google.com/maps?f=d&so...5.879702,16.795006&spn=0.013444,0.022058&z=15

na ljevoj strani u mjestu za upis pod B upiši :
Županja, Croatia
i klikni ispod plavi gumb gdje piše "get directions"
plava linija na karti pokazuje rutu do sajma .

Parkinga ima uz sajam , redari raguliraju red na parkingu ..okollni žitelji nude parking po dvorištima koje naplačuju .
Parking je prošle godine bio besplatan na mjestima organiziranim od strane sajma , da li če tako biti ove godine , hm...tko zna .

vaš velečasni
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ekipa Grofovije,mi ružni i oni malo ljepši,standardno budemo tamo gdje je buka i velika frekvencija prolaznika tako da nam se čude i da imaju razloga za standardno ogovaranje i ostala sranja,iako je nakon prijašnjih okupljanja dolazilo do bespotrebnih sranja i svega drugog što se dešavalo, ekipa iz pješčanika kako nas još nazivaju bude opet u velikom broju na malom zelenom štandu i svuda pomalo,samo se nadam da ne bude trebala zimska jakna i duge gaće:(y)::(y):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh