• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gvozdeni1

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Gvozdeni dobro vi izgledate za 6 sati ujutro, čak vrlo stabilno.
šta se to udara,mislim koja igra?
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Gvozdeni dobro vi izgledate za 6 sati ujutro, čak vrlo stabilno.
šta se to udara,mislim koja igra?

Pa ovaj sa leve strane nije bio bas u najboljem pozu... :drinkers:, a podloga bila dobra:D:D:D
Ovo sam slikao posle 26 sati nespavanja- 14 sati na poslu, ostalo kuci:partyman:
Igra se zove strinfli. Ova igra je uobicajna za nas region, nesto slican kao solo, ako si cuo za to.

Pozdrav!!!
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
U pravu si Puknuti, u miru smo razisli. Od 1993 svake godine sa ovim becarima se kartam na badnje vece i nikad do sad nismo posvadjali.
Morao da izdrzi sto, nismo ga tukli sa sikirom;), trebace nam jos...:D
Pozdrav!!!
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Pa ovaj sa leve strane nije bio bas u najboljem pozu... :drinkers:, a podloga bila dobra:D:D:D
Ovo sam slikao posle 26 sati nespavanja- 14 sati na poslu, ostalo kuci:partyman:
Igra se zove strinfli. Ova igra je uobicajna za nas region, nesto slican kao solo, ako si cuo za to.

Pozdrav!!!

nisam nikad čuo za te igre,kod mene se najviše udara bela(belot)
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
nisam nikad čuo za te igre,kod mene se najviše udara bela(belot)

To sam igrao nekad davno u vojsci. Tamo sam i naucio samo sto sam totalno zaboravio. Jedino se secam da sam ga voleo igrati. Ovamo niko ne zna tu igru.
Pozdrav!!!
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa vidi ko danas slavi, kolega Gvozdeni1, majstor oranja na duge staze!
Čestitam, želim ti sve najbolje u život, nek ti dobro služi zdravlje to je najbitnije!!!

:partyman::partyman::partyman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav Gvozdeni

kao prvo sretan rođendan,izvini jučer mi promaklo
kao drugo,pa di si čovječe,da se nisi razbolio poslje
onog oranja,jer ja jesam,sedam dana sam cvokotao
ispod popluna,skoro krepao :D
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Srecan rodjendan...
živ bio...sve najbolje...:partyman:
pozdrav joe!:mrgreen:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Najlepse vam hvala dobri drugari!!!
Nisam se razbolio, nego problem sa kompjuterom. Problem je resen, sad dobro radi.
Meni ni zima ne moze nista(jos), nisam dzabe gvozdeni:axe:!
Da bi videli kako rade nasi banatski putari 27-og januara.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GiOoMvSRqYY[/YT]
Pozdrav!!!
 
Posljednje uređivanje:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
eto ja sam malo zabrinuo za tebe,dugo te nije bilo,
glavno da si nam se vratio

a jesi ti stvarno železni (gvozdeni) :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Najlepse vam hvala dobri drugari!!!
Nisam se razbolio, nego problem sa kompjuterom. Problem je resen, sad dobro radi.
Meni ni zima ne moze nista(jos), nisam dzabe gvozdeni:axe:!
Da bi videli kako rade nasi banatski putari 27-og januara.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GiOoMvSRqYY[/YT]
Pozdrav!!!

Aaaaaaaa mečka...:prayer::prayer:I šta mi se najviše sviđa,,,,,razmak.....................
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Nisam ni otisao, samo sam bio prinudno odsutan Jozefe. Nazalost. A zamisli, -18 napolju, ujutro 4sati a ja sa APN-om idem na posao oko 17 kilometara.

Jeste bagerista, mecka:D a meni se najvise svidja onaj mali prekidac pored tahografa! Bolje receno ono sto ukljucuje... Kolega si bio? Ili se jos bavis volanom? Iz malog detalja si prepoznao makinu... Nego, na sta si mislio za razmak? Nisam skontao, izvini.

Pozdrav!!!:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisam ni otisao, samo sam bio prinudno odsutan Jozefe. Nazalost. A zamisli, -18 napolju, ujutro 4sati a ja sa APN-om idem na posao oko 17 kilometara.

Jeste bagerista, mecka:D a meni se najvise svidja onaj mali prekidac pored tahografa! Bolje receno ono sto ukljucuje... Kolega si bio? Ili se jos bavis volanom? Iz malog detalja si prepoznao makinu... Nego, na sta si mislio za razmak? Nisam skontao, izvini.

Pozdrav!!!:partyman:

Bavija sam se,,,,i vozija,,,,1935,,,od mercedesa,,,,mašina koju nikad više neče napravit,,vidila je brdo,,,ali zato bez,,,,bez greške......:prayer:

Mislija sam na razmak,,,,od auta,,...:p
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
nekad sam i ja išao na posao sa motorom,tako da znam kako to izgleda
brrrr ponekad bi rađe sišao sa njega i gurao ga nego se vozio :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Bavija sam se,,,,i vozija,,,,1935,,,od mercedesa,,,,mašina koju nikad više neče napravit,,vidila je brdo,,,ali zato bez,,,,bez greške......:prayer:

Mislija sam na razmak,,,,od auta,,...:p

pa uplašio se mečke, pa pobjego :lol:
e, ovi tvoji puljani stalno piće po staroj cesti kroz Karlovac, nekakav bijeli Magnum često vidim...

a kaj se tiće motora i zime, ajme sranja sa koljenima u starosti...
ja se još dvoumim, skuter ili lada niva...
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pa uplašio se mečke, pa pobjego :lol:
e, ovi tvoji puljani stalno piće po staroj cesti kroz Karlovac, nekakav bijeli Magnum često vidim...

a kaj se tiće motora i zime, ajme sranja sa koljenima u starosti...
ja se još dvoumim, skuter ili lada niva...

lada niva na plin, to bi bil moj izbor :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
pa uplašio se mečke, pa pobjego :lol:
e, ovi tvoji puljani stalno piće po staroj cesti kroz Karlovac, nekakav bijeli Magnum često vidim...
..

da ne voze motore za uljanik iz moje bivše firme,njima dolazi jedan magnum PU tablice
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Nisam ni otisao, samo sam bio prinudno odsutan Jozefe. Nazalost. A zamisli, -18 napolju, ujutro 4sati a ja sa APN-om idem na posao oko 17 kilometara.

Jeste bagerista, mecka:D a meni se najvise svidja onaj mali prekidac pored tahografa! Bolje receno ono sto ukljucuje... Kolega si bio? Ili se jos bavis volanom? Iz malog detalja si prepoznao makinu... Nego, na sta si mislio za razmak? Nisam skontao, izvini.

Pozdrav!!!:partyman:

ej a koja je mečka, ja sam mislio da je fap glumac
 

Najnoviji postovi

Na vrh