• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gvozdeni1

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
željezni,sretan rođendan generacijo....
r2299j.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
sretan rođendan od sveg :heart:,,,i nek ti bude kako si poželiš......:partyman::partyman::partyman:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Srećan rođendan...
Živ bio 100 godina...
pozz joe :supz:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Hvala najlepse moji Drugari!!!:heart::heart::heart: Sinoc smo i proslavili i to muski:gitarist:... uff sto sam bolestan...
pozdrav!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
a mi mislili da te zatrpao snijeg....:scratch
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Snega nema nego debeli minusi su tu... ni kera ne isteraju u dvoriste! Brrrr, sto je hladno a ja sad stigao sa posla.:axe:
Pozdrav!!!
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Danas sam izgubio jednu voljenu osobu-majku. Nema niko da mi kaze-sine moj. Postao sam najstariji clan u porodici. Nek pociva u miru!
 
B

BAGERISTA

Guest
Moja iskrena sučut,,,i nek počiva u viječnom miru,,,...
A tebi i tvojima,,da budete čvrsti...
 
G

GROF

Guest
., dragi moj forumski prijatelju!

., najiskrenija sućut tebi i tvojoj obitelji od moje malenkosti - grof-a sa obitelji! ...

., rodjeni smo da umiremo., pamti svoju jednu i jedinu majku po dobroti ka dolazi samo od majke!, majke - žene koje pokreću cijeli svijet, majke!, zbog koji postoji planeta a zove se zemlja!., zemlji predajemo njeno beživotno tijelo, mi ostajemo živjeti na toj i takovoj zemlji u mislima sa svojom, jednom i jedinom - neponovljivom majkom! ...

., Majko Zemljo neka TI je vječna fala!, ča si nam preko Majke život dala! ... /...narodna!/

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Prijatelju!
Vidin da si se danas javijo u temi TV pa ti tu uzvračam pozdrave pošto je ovo tvoja tema. Kažeš da nemaš kompa pa da je to razlog tvoje odsutnosti iz foruma. Nadam se da riješiš to pa da opet izmjenjamo koje riječi tu sa tobom. Do tad ja te pozdravljam!

PS
Uskoro če snijeg, hehe, pravo vrijeme da ti počneš orati :icon_smile: . Malo se šalim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh