• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gvozdeni1

B

BAGERISTA

Guest
pa uplašio se mečke, pa pobjego :lol:
e, ovi tvoji puljani stalno piće po staroj cesti kroz Karlovac, nekakav bijeli Magnum često vidim...

a kaj se tiće motora i zime, ajme sranja sa koljenima u starosti...
ja se još dvoumim, skuter ili lada niva...

Lada niva,,,,i skuter..................:rolfer::rolfer:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Bavija sam se,,,,i vozija,,,,1935,,,od mercedesa,,,,mašina koju nikad više neče napravit,,vidila je brdo,,,ali zato bez,,,,bez greške......:prayer:

Mislija sam na razmak,,,,od auta,,...:p
E ta je makina...
Razmak od auta, hehehe,,, bio sam lepo natovaren, uopste nije proklizao, ali sta je sigurno, sigurno. polako...

nekad sam i ja išao na posao sa motorom,tako da znam kako to izgleda
brrrr ponekad bi rađe sišao sa njega i gurao ga nego se vozio :lol:
Ni meni nije najlakse, ali sam primoran da to prevozno sredstvo koristi jer je auto slupan a sud jos traje.

pa uplašio se mečke, pa pobjego :lol:
e, ovi tvoji puljani stalno piće po staroj cesti kroz Karlovac, nekakav bijeli Magnum često vidim...

a kaj se tiće motora i zime, ajme sranja sa koljenima u starosti...
ja se još dvoumim, skuter ili lada niva...
Zamisli mrcinu iza sebe, a jos je i klizavo...
Nemu tu sta da se dvoumi. Niva i tacka. U +30 moze skuter ali dotad...

ej a koja je mečka, ja sam mislio da je fap glumac
1317 je mecka. 550000 km je presla, u novembru su prvi put menjane pakne.:D

Pozdrav!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Skjidam kapu,,,,,,,,moj je ima oko 1200000,km,,,kad se je proda,,,i još nije tražija osviježavanje,,,,,,i mijenjač,,,(EPS):prayer::prayer::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Lada Niva i skutar :rolfer::rolfer:
svu lovu popapa kredit za kuću, tako da baš nema puno manevarskog prostora...
kad je hladno idem sa busom ili sa starcima, a kad je OK vrijeme, mislio sam sa skuterom, on bolje štiti koljena od klasičnog motora, jer alternativa je Aprilia Pegaso, polovna naravno...
a kod Lade me *ebe registracija, žena vozi golfa 4, i sad još lada, to je 6000 kn godišnje samo za registraciju, i + 600 kn za traktor registracija :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja svako jutro na delo s skuterom,,,,jer fićo odmara,,,,da se nebi umorija....:rolfer::rolfer:,,,,ali ujutro ima mraza ko u priči,,,,a popodne sunce,,,i uživancija..........

Niti ne osijetim na troškovima prevoza dok se vozim s njime,,,,,ali kad založim fićo,,,onda se bogami tanka.............:partyman::partyman:i ja i on,,,....:rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Evo ja svako jutro na delo s skuterom,,,,jer fićo odmara,,,,da se nebi umorija....:rolfer::rolfer:,,,,ali ujutro ima mraza ko u priči,,,,a popodne sunce,,,i uživancija..........

Niti ne osijetim na troškovima prevoza dok se vozim s njime,,,,,ali kad založim fićo,,,onda se bogami tanka.............:partyman::partyman:i ja i on,,,....:rolfer::rolfer::rolfer:

a fokus.....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
a fokus.....:scratch

Njega ženica,,,vozi,,,nema ona dozvolu za figija,,,:?:?,,,,samo uz moju prisutnost,,,,,i to jako dobro svi znaju..............:rolfer::rolfer:,a i nije bitno žena,tata,ili bilo ko drugi,,,nema,,,i točka.(to mi je bolna točka):rolfer::rolfer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Nisam ni otisao, samo sam bio prinudno odsutan Jozefe. Nazalost. A zamisli, -18 napolju, ujutro 4sati a ja sa APN-om idem na posao oko 17 kilometara.

Jeste bagerista, mecka:D a meni se najvise svidja onaj mali prekidac pored tahografa! Bolje receno ono sto ukljucuje... Kolega si bio? Ili se jos bavis volanom? Iz malog detalja si prepoznao makinu... Nego, na sta si mislio za razmak? Nisam skontao, izvini.

Pozdrav!!!:partyman:

E onda si stvarno Gvozdeni, čelični, željezni na kubik. Dobar si da možeš to strpit. Ja več pješice težko podnosim toliko mraza.

Mečka, he he, imali smo mi Fapa i dosta ti liči armatura na njega ali fali ti obrtomjer ako se dobro sječam. Ovi stari kamijoni nikad im nije kraj dok ovi novi sve neki senzori pa ti je armatura ko "light šou", imaju taj AD blue i ta sranja, menjač ZF na 16 brzina jedan crko na 25 000km, na drugom kamionu na 7 000 i kažu nije tvornička krivda :roll:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
E onda si stvarno Gvozdeni, čelični, željezni na kubik. Dobar si da možeš to strpit. Ja več pješice težko podnosim toliko mraza.

Mečka, he he, imali smo mi Fapa i dosta ti liči armatura na njega ali fali ti obrtomjer ako se dobro sječam. Ovi stari kamijoni nikad im nije kraj dok ovi novi sve neki senzori pa ti je armatura ko "light šou", imaju taj AD blue i ta sranja, menjač ZF na 16 brzina jedan crko na 25 000km, na drugom kamionu na 7 000 i kažu nije tvornička krivda :roll:

evo na slici se vidi u pozadini moj fap 1314 vozio do prošle godine do 6 mjeseca nikad nisam imao izdržljiviji kamion
 

Prilozi

  • snig 2010-3.jpg
    snig 2010-3.jpg
    25 KB · Pregleda: 75

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ajoj :scratch kakva su ti to vozila u dvorištu. Sa tobom nema zajebancije.
Jel ti to imaš privatnu vojsku?

Fap- car drumova :D, tog na sliki sam samo u vojsci malo probao provozat po dvorištu, među gas mu je obavezan za šaltanje.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Ajoj :scratch kakva su ti to vozila u dvorištu. Sa tobom nema zajebancije.
Jel ti to imaš privatnu vojsku?

Fap- car drumova :D, tog na sliki sam samo u vojsci malo probao provozat po dvorištu, među gas mu je obavezan za šaltanje.

nije u dvorištu nego pokraj kuće spomenik na 91.
da fapu je obavezan međugas ali kad se navikneš ide bez problema ja sam u jednoj sezoni drva trošio sa njim 1000 lit. nafte na tjedan a radio sam dnevno po dvije ture drva na relaciji zadar-udbina cca nekih 25o km. po jednoj turi , i to sam išao starom cestom uz velebit i nioz velebit preko obrovca stroj nikad nije stao samo mu je problem bila struja imao je glupi sistem 12/24,
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Strasno nas je dodirnuo gubitak jednog mladog zivota. Strujni udar je ugasio njegovu svecu, nek pociva u miru

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=IGSpxfOMujw[/YT]
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sućut obitelji i prijateljima,
ovo je ljudska tragedija,
i kolko god nekima "prijatelj" zvuči otrcano,
činjenica je da su ljudi čoporativna bića, i svaki dobar i kvalitatno proveden trnutak sa prijateljima i obitelji je velika sreća...
jer nikad neznaš, kada i iza kojeg čoška vreba nesreća...
i kad se dogodi, žališ za neiskorištenim, ili krivo iskorištenim trenucima... a vrijeme teće...

počivao u miru
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
u pravu si Josix. Tugujemo za njim, jer se tragedija moze da se izbegne sa malo paznje.
pozdrav!!!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav forumski prijatelju! ...

Strasno nas je dodirnuo gubitak jednog mladog zivota. Strujni udar je ugasio njegovu svecu, nek pociva u miru/QUOTE]

., oprosti., nisam do sada vidio ovu tužnu priču, tragediju koja nikoga od nas ne ostavlja ravnodušnim., ALI, život se sastoji i od ovoga nemilog dogadjaja, dogadjaja koji je utkan u sve naše živote!., ča mogu reć ili poručit?., + najiskrenija sućut obitelji i prijateljima toga mladoga bića - života koji je prerano ugašen.- ... + ...
_______________________________________________________________


., prijatelju moj forumski gvozdeni1!., život ide dalje., živimo svi kako moremo i umijemo., nekada malo bolje, nekada lošije., tako je to svuda na ovome našem svitu jednom i jedinom!., nego da skratim ova moja pisanja i da TI zaželim svako dobro u tvom životu., Sretan i Blagoslovljen rodjendan ko i velika većina budućih rodjendana koje ćeš živiti i proživiti sa svojom dragom obitelji!!!., živi i zdrav bil!, aj Bog!, čitamo - pišemo - vidimo se! ...
 
Na vrh