• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični top-link

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Imal bi sad o tom dosta toga napisati ali nije mjesto a i ne vrijedi mi. Samo znam da polako gubim volju jer jednostavno kojekakva gamad neda naprijed.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Poprati malo oglase,ima takvih koji ukradu pa stave na oglas da prodaju to.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stiglo malo nove opreme.
CBM kategorije 2. u paketu sa pratećom opremom :)



I usporedba s koleginim Walterom



 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
S ili bez PDV-a?
Ima li i onih s kuglom na kraju?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Jedinu mu svrhu vidim na viličaru.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima puno svrhe ali ti to ne radiš nosač bala , kopčanje (težih) plugova i sl tu su hid toplink i kopče odlične stvari.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Nisam jos radio sa hid.toplinkom.. Možete li s njim sami prikopcati prikljucak ili treba biti jedan vani a drugi u kabini? To mu je po meni jedina mana..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Cjena je sa PDV-om.

Ma može i jedan sam zakopčati bez problema, ja taman pružim ruku odozada u kabinu do ručice hidraulike, a s drugom rukom ga držim vani i zakopčam. Mada dobije se i onaj lanac s njim, zakopča se gore na mehanizam i povučeš ga iz kabine i odkopčaš, odnosno obrnutom ga zakopčaš. Nije stvarno nikakav problem.

Stvarčica je više nego korisna.

Koristimo ju za sad na svim priključcima osim na plugovima okretačima, fali izvoda :)

Inače za viličar mora biti, a dalje je sjetvospremač, rotodrljača (samo dok lift nije prikopčan), plugovi ravnjaci, tanjurače, ma za sve kaj ti srce želi, samo da je još jedan par hidraulike na traktoru, nebi ju ni skidao više.

Recimo najjača mi je stvar imati ju na gredi za zatvaranje zemlje, bez hidro-toplinka to nebi znal raditi, regulacija ravnanja zemlje je odlična sa tim toplinkom, možeš zatvoriti neke rupe na rikverc, samo ga raspustiš, isto tak prema napred, samo skratiš, ma preporod.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Na traktoru imam kat I. Na plugu okretaču je kat II, a na svim ostalim priključcima je kat I.
Postoji li uopće takva varijanta hidrauličnog toplinka?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Cjena je sa PDV-om.

Ma može i jedan sam zakopčati bez problema, ja taman pružim ruku odozada u kabinu do ručice hidraulike, a s drugom rukom ga držim vani i zakopčam. Mada dobije se i onaj lanac s njim, zakopča se gore na mehanizam i povučeš ga iz kabine i odkopčaš, odnosno obrnutom ga zakopčaš. Nije stvarno nikakav problem.

Stvarčica je više nego korisna.

Koristimo ju za sad na svim priključcima osim na plugovima okretačima, fali izvoda :)

Inače za viličar mora biti, a dalje je sjetvospremač, rotodrljača (samo dok lift nije prikopčan), plugovi ravnjaci, tanjurače, ma za sve kaj ti srce želi, samo da je još jedan par hidraulike na traktoru, nebi ju ni skidao više.

Recimo najjača mi je stvar imati ju na gredi za zatvaranje zemlje, bez hidro-toplinka to nebi znal raditi, regulacija ravnanja zemlje je odlična sa tim toplinkom, možeš zatvoriti neke rupe na rikverc, samo ga raspustiš, isto tak prema napred, samo skratiš, ma preporod.
ja znam jednog tipa koji ima ventil koji iz jednog para radi dva , ako si pri novcima mogu te spojiti s njim
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ja znam jednog tipa koji ima ventil koji iz jednog para radi dva , ako si pri novcima mogu te spojiti s njim

A jel znaš koji iz jednog 12-Viltnog (običnoč ne dvoradnog) radi dva ??
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
pa samo kugle kupis vanjska kat 2,a a unutarnja rupa kat 1.....

Hvala. :drink:

Znači trebal bi kupiti toplink kat II i kugle kat II s rupama prema pojedinom priključku. Nadam se da kugle kat II s rupom za kat I nisu šire od standardnih kugli kat I. Mislim da imam 45 mm između ušica za prihvat.

ja znam jednog tipa koji ima ventil koji iz jednog para radi dva , ako si pri novcima mogu te spojiti s njim

Kolega Reider je nedugo kupil takav ventil (kradljivec) pa možda može dati više informacija o njemu, gdje ga je kupil i koliko košta.
 
Posljednje uređivanje:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Ako ti duzina kat1 odgovara za plug i ostale prikljucke nema razloga uzimat veci.
Samo das izradit poseban klin da ne lupa u rupi.
 
Na vrh