• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični top-link

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Ulje ide linijom lakseg otpora, zasto bi ulje islo u taj razvodnik kad ti to zelis, u redu i da ga blokiras na drugoj strani necim, razvodnikom, ventilom, ili bilo cime, opet u radu kad prelazis preko neutrala sigurnjak bi opet imao posla.
 
Posljednje uređivanje:

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ulje ide linijom lakseg otpora, zasto bi ulje islo u taj razvodnik kad ti to zelis, u redu i da ga blokiras na drugoj strani neci, razvodnikom, ventilo, ili bilo cime, opet u radu kad preklazis preko neutrala sa tim bi sigurnjak bi opet imao posla.

:scratch izgleda sam se sjebal ...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Te kocke na toplink polugama bi trebale biti ovo: upravljani dvostrani nepovratni ventil. On zadržava cilindar u istom položaju,tek dok dođe pritisak na bilo koje crijevo otvara ventil i miče se klip.


image hosting jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Te kocke na toplink polugama bi trebale biti ovo: upravljani dvostrani nepovratni ventil. On zadržava cilindar u istom položaju,tek dok dođe pritisak na bilo koje crijevo otvara ventil i miče se klip.


image hosting jpg
Dakle i na ovoj slici se ljepo vidi da blok ventil ne ide tj. ide s ovakvom vrstom razvodnika ...u protivnom se može dogoditi da od ventila nikakve koristi
 

grizelj

Novi član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
1
molim ako netko ima teh. Podatke o ovoj pumpi prva petoletka dve su u komadu sa multiplikatorom 3100-217-92mb veliko hvala,grizelj
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nije bio u planu ali nisam mu odolio za te novce, 1638kn, 600-880mm

fotografija1s.jpg
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
molim ako netko ima teh. Podatke o ovoj pumpi prva petoletka dve su u komadu sa multiplikatorom 3100-217-92mb veliko hvala,grizelj

nebih rekao da je to odgovarajuci broj, nisam moga naci na njihovom site po tom broju, ne slaze se
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
na breni i giletu nebi pristajao ,ipak je profinjen evropljanin
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nije bio u planu ali nisam mu odolio za te novce, 1638kn, 600-880mm

Ma gde to tak jeftino i čije proizvodnje?? crijeva nema?

Istina da nema onu kuku, al to je manje važno :)
 
J

Johnny

Guest
Evo i mog hidro toplinka,AGRIMEX italijanski stigo danas oko 10, evo i slike
Jako je masivan i jak,klip je precnika (spolja) 920mm a klipnjaca 40mm,CBM automatska kuka 3kat., hod 660min 940max
cekao sam ga 45dana ,jbg ali cekanje se isplatilo, izasao me je 260e + prevoz 420din + 5900din komplet creva znaci kompletan toplink izadje oko 320e


tezak je oko 20kg suv, a sa uljem 22kg.









 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na prinovi,nek te dugo služi. Ali meni se čini da je to kat 2 a ne kat 3
 
J

Johnny

Guest
Čestitke na prinovi,nek te dugo služi. Ali meni se čini da je to kat 2 a ne kat 3

hvala :) pise da je 3kat ali rupe su 25,4mm za 2kat, ali se lako moze zameniti kugla sa vecom rupom kat 3.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Super stvarcica bez dileme! Cini mi se da je moj isti samo bez automatske kuke. Bio je oko 220e i za crijeva i spojnice sam dao 40e. Hod je od 600 do 880mm. Bas budem premjerio precnik cilindra i klipa.

Da, isti proizvodjac, vanjski promjer cilindra 950mm a klipa 40mm.
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kako mi se cini po zadnjoj slici nisi dobro prikljucio uticnice, par je jedan gornji i jedan donji ulaz za dvoradnu hidrauliku
 
Na vrh