• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični utovarivač za stajnjak

Megatron

Novi član
Tu od
20 Sij 2023
Poruka
15
Ahh..ovako....pumpa odnesena u hidraulika drvošped, rastavljena pregledana i premijerena. Rezultat ispravna...dakle radi se o pumpi 50 kubika koja na sebi nema pločicu pa je dobro znat. Majstori nisu NAPLATILI ništa, čuj to😉. Naravno da su me posavjetovali gdje da tražim problem. Kod njih pumpa od 53 kubika cca 200 eura, u Slo 145 a Zg Makroni cca 262 eurića. Makroni je nešto lošija od petoletkine.
Daaaa skoro zaboravih, oznake koje navedoh su tvorničke i nama niš ne znače.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Eto vidiš kad te velečasni naljuti odmah kreneš u pravom smjeru.

Imaš 50 kubika direkt na kardan?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A je, u upravu si ..ali kod nas je uobičajno da su krivi ljudi na krivim pozicijama.

Btw. zanima me kaj su oni izmjerili bez testa pumpe na stolu za tesriranje.

Koji je tvoj problem s strojem?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ahh..ovako....pumpa odnesena u hidraulika drvošped, rastavljena pregledana i premijerena. Rezultat ispravna...dakle radi se o pumpi 50 kubika koja na sebi nema pločicu pa je dobro znat. Majstori nisu NAPLATILI ništa, čuj to😉. Naravno da su me posavjetovali gdje da tražim problem. Kod njih pumpa od 53 kubika cca 200 eura, u Slo 145 a Zg Makroni cca 262 eurića. Makroni je nešto lošija od petoletkine.
Daaaa skoro zaboravih, oznake koje navedoh su tvorničke i nama niš ne znače.
Ovo "nisu naplatili" u Drvošpedu je ravno dobitku na Eurojackpotu🤭
 

Megatron

Novi član
Tu od
20 Sij 2023
Poruka
15
A je, u upravu si ..ali kod nas je uobičajno da su krivi ljudi na krivim pozicijama.

Btw. zanima me kaj su oni izmjerili bez testa pumpe na stolu za tesriranje.

Koji je tvoj problem s strojem?
Izmjerili su zapreminu....ostalo mislim da je bio vizualni pregled rastavljene pumpe.....problem pri stroju je taj da dva cilindra nemaju snage dok druga tri imaju...vijerovatno komande....
 

Tomas89

Član
Tu od
23 Kol 2019
Poruka
36
Pozdrav,kakva su iskustva s utovarivacima za gnoj gledam uzeti nekakav,kakva su vaša iskustva olt,gramip Dubrava!a imaju i neki novi Deljanin Srbija jel ga ima tko?na što obratit pažnju prilikom kupovine rabljenog?
 

Najnoviji postovi

Na vrh