• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulika IMT

L

las2

Guest
Re: hidraulika imt 533

ulje nije kao mlijeko, žučkasto je i nije previše gusto. Meni prazne poluge diže u leru, ali prvo dizanje priključka ( znači upalim traktor i idem zakačit npr. plug) neće izvrčiti bez više od pola gasa 1500-1600 rpm. A kasnije sve u redu onda diže u leru priključke.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Re: hidraulika imt 533

tu bi mozda mogao biti filter hidraulike zaprljan , pumpa ostaje "gladna" pri prvom pokretanju a kada das malo vise gasa onda ulje proguli u nju :scratch samo onako nagadjam neznam pouzdano

evo malo skole o hidraulici iz knjige koju imam



tvoj problem nije opisan ni u jednoj stavci al bi ga ja svrstao pod 10. :scratch

ako nekome treba jos nesto za skenirati o ovome traktorku nek kaze , ima sve lijepo opisano
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: hidraulika imt 533

savoris kak se točno zove ta knjiga.
ili ak možeš skeniraj prvu sranicu.
hvala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Re: hidraulika imt 533


naslovna strana ne obecava ali je sadrzaj vrlo interesantan , svidja mi se sto je sve do najsitnijeg detalja opisano ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: hidraulika imt 533

Ajde ,ajde ..malo po malo budeš ti cijelo poskenirao ... ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Re: hidraulika imt 533

prijatelju 262 strane , malo je veca od A5 formata pa nemoze da se stavi na skener A4 da idu dvije strane zajedno
inace zena to meni skenira ako te cuje najebao si , ima da ti svijecu naopacke zapali :mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: hidraulika imt 533

ustvari ne trebaš , sad sam procitao gore na prvoj slici savjet da se "sekačem ureže oznaka " ..ma to nije majstorski ;)
 
M

MF65YUGOSLAVIA

Guest
Re: hidraulika imt 533

LJUDI TO SE I KOD MENE DOGADA NA SRPSKOM TIPU MASSEY FERGUSSONA 65 IZ 1963 KAKO GOD DA NARIKTAM FINU HIDRAULIKU CUJE SE I KOLIKO GOD DIGNEM CUJE SE OVAKO FINO RAD I BEZ TERETA SE NECUJE STA DA NAPRAVIM
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Na susjedov imt 533 slijedeci problem:
kuglica radi normalno, kad se podigne kockica do kraja, ona diže ručke za 10cm i ne napaja više uljem. Stavio je automatsku poteznicu na traktor i ne moze da kipa, već mora sa kuglicom
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na susjedov imt 533 slijedeci problem:
kuglica radi normalno, kad se podigne kockica do kraja, ona diže ručke za 10cm i ne napaja više uljem. Stavio je automatsku poteznicu na traktor i ne moze da kipa, već mora sa kuglicom

Kako si objasnio to je ok.Kuglicom se uglavnom sve i radi.Kockica ti je malo raštelana al nesmeta dok nepočneš orati .
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Kako si objasnio to je ok.Kuglicom se uglavnom sve i radi.Kockica ti je malo raštelana al nesmeta dok nepočneš orati .

Kod mojih 2 traktora kad podizem kockicu, kipanje ide dvostruko brze, zanima me kako podesiti kockicu da radi u optimalnim uvjetima...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
evo podešavanje kontrole vuče iz priručnika.

page0005.jpg
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
hvala lisnik, imam taj priručnik, mene zanima zašto ne može da kipa sa kockicom. Kad je kockica skroz gore, bi trebala(bar tako mislim) da neprekidno snabdijeva uljem.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Taj problem da bi rješavao moraš skinuti poklopac hidraulika.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Da se odlučim jedan dan u ovom mjesecu. Od kud bi trebao početi??
Malo me podsjeti o čemu je bila riječ. Kipa, nekipa, kuglica, kockica?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Zajebava kockica. Kad je podižem skroz gore umjesto da snabdijeva uljem prikolicu i hidrauliku, samo se dižu traktorske poluge 10cm pa stane drukati ulje...mislim da se tako ni ne može dobro orati...Kuglica radi dobro.
 
Na vrh