• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulika na fendtu 104s

B

badanjac

Guest
To je BOSCH-ov razvodnik koji se ugrađuje u sve gore navedene traktore. Fendt ne radi sam hidrauliku već to za njega(kao i za većinu traktora-između ostalih i torpeda) radi BOSCH.

U prethodnom postu sam okačio sliku gde se vidi da na kućištu traktora nema treće rupe, tako da bi verovatno odgovarao i razvodnik koji se ugrađuje i na torpedarx170, ali bi u tom slučaju morali bi da se manjaju i razvodnici spoljnje hidraulike
Ne znam da li su delovi unutar razvodnika na torpedu i fendtu isti, verujem da jesu pošto ih proizvodi isti proizvođač. Ako neko ima iskustva, valjalo bi uporediti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh