• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hladnjača za voće

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Koliko si firmi nazvao? Nijedna ti neće sve odradit jer se firme koje se bave rashladnim uređajima ne bave zidarijom i obrnuto....
Šta kažu iz frigokora, skaii-a... ?
 

mucko

Novi član
Tu od
3 Pro 2010
Poruka
19
Koliko si firmi nazvao? Nijedna ti neće sve odradit jer se firme koje se bave rashladnim uređajima ne bave zidarijom i obrnuto....
Šta kažu iz frigokora, skaii-a... ?

Ako te zanima možeš duči u Varaždin pogledati.Samo javi koji dan ranije.Moj mob.0911330187
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Hvala na pozivu, ja sam se hladnjači nagledao. Trebao sam radit za sebe prošle godine ali mi je vrijeme pokvarilo planove.
Referirao sam se na kolegu kbszeljka koji radi hladnjaču a nije još nikoga nazvao i očekuje da će mu to odnekud past u krilo. Cijenu je računao od milion do dva eura, to je razlika samo 100% iliti 7,5mil kn.
 

kbszeljko

Član
Tu od
7 Pro 2013
Poruka
53
Znaš, nemoj mi zamjeriti i nemoj se ljutiti na mene. Ja ti imam svoje planove,koji ovise o nekim događanjima koji moraju da se dese ovih dana, a na koje već jako dugo čekam i ako dođe do toga dešavanja, a moralo bi doći po svim referencama, onda ću ti pomoći sa svim svojim iskustvom što ću ga do tada i poslije steći.
Do tada,molim te pusti me da sami pitam,čitam i učim.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ništa ja ne zamjeram a još se manje ljutim. Ne razumijem kako krećeš u izradu tako velike hladnjače a nemaš barem 3 ponude da znaš što te otprilike čeka?
Ti rješavaš sve ostalo a za cijenu ćeš pitat kasnije. Sumnjam da itko danas ima toliko novaca.
Želim ti sve najbolje i puno uspjeha, ali djeluješ mi kao padobranac, a ne netko tko će uložit 10mil kn.
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
gradim hladnjaču 4x6x3 m od panela debljine10 cm unutar prostorije hoču da bude do minus 20 stepeni imam manji motor od 3,7 kw koji mi nemože zadovoljiti potrebe a u ponudi imam slijedeći BOCK motor
- koje snage je motor sa kompresorom za hladnjaču na pločici su mu ove oznake
380 v 50 hz
n- 1450 min 1
Vth 4 0 , 5 m3/h
Imax 18 A
Iblok Y57A YY75A
Pmax ND (LP) /HD(HP) -19/28 bar
ovo me interesuje zbog potrošnje struje
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Evo ja sam ove godine investirao u dvije komore,jedna za dozrijevanje voća i povrća i naklijavanje sjemena...druga za mirno hlađenje sa isparivačem...
JSutFc3.jpg

69879960172984888455.jpg

32213564136730860293.jpg

75166624206281585770.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Pošto nemam trofazni priključak struje može li se nabaviti rashladna jedinica za jednofazni priključak koja bi rashlađivala prostor od 100 kubika na 1 stupanj?
 

novitko73

Novi član
Tu od
3 Lis 2021
Poruka
1
Zanima me koliko je potrebno finansija za pokretanje biznisa sa hladnjacom za voce(borovnica, sljiva, jabuka itd.) oko 100m3 i da li je potrebno registrovano gazdinstvo uz to? Potrebne informacije i za sve propratne stvari (kamion, vaga...), znaci okvirno 30000,40000,50000e. Da li je to dovoljno za pocetak? Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh