• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Holder ED2 motokultivator

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Najvise para bi dobio u starom gvozdju jer on ima oko 400kg,a sve je od punog gvozdja,nego ipak bi bila steta jer om ima oko 60god i kod nas je retkost.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
ja bi to ponudio nekom,npr.tehničkom muzeju u zagrebu,pa bi vidio,možda bi prodao ako bi ponudili cijenu jedno 200eur više,jer vjerovatno bi bili zainteresirani za 2taktni dizel motor zbog rijetkosti
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ja sam teo prosle godine da kupim ovaj motokultivator.Nasao sam ga preko oglasa u nemackoj sa manjim kvarom za 150e i prevoz bi me kosto jos 50e.Ali ga na kraju nisam kupio.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
jel znaš neki oglasnik u njemačkoj,ja bi možda uvalio mutu nekom i kupio neki takav"strojčić" :D:
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
sumadinac možeš li mi prevesti ovo?


Defekt oder voll funktionsfähig Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Alles anbieten.

Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden.

Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Kann auch defekt sein.
Selbst abholer u barzahler
In und um Lüneburg uelzen dannenberg

Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
sumadinac možeš li mi prevesti ovo?


Defekt oder voll funktionsfähig Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Alles anbieten.

Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden.

Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Kann auch defekt sein.
Selbst abholer u barzahler
In und um Lüneburg uelzen dannenberg

Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden.

Nerazumem se ni ja u nemacki,ali znam po neku rec.Koliko sam ja razumeo,kaze da je pokvaren(defekt)da ima plug,i mesto u kom se nalazi,nego ti si prepiso i neke reklame za mobilne telefone,koji su stajali uz oglas.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
Putnicara i ti bi se opario na holderu:(rofl):....nemojte to previše gledat, od toga nema kruha, dijelovi su skupi ko kajgana......niti holder, a posebice sachs kao takvi više ne postoje
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
ne želim se opariti,nego kad sam vidio koliko su jeftini,bolje da prodam onu moju groznu mutu i kupim holdera.
sumadinac,nije mi bitno da ima frezu,napravio bih flanđu na koju bih mogao kačiti nastavke od labina,a ovaj koji sam gledo košta 300eur i još transport 50-100eur ne košta on puno,ja sam mutu platio 350eur,i nekako mi se po kontekstu čini da ovaj u oglasu traži holdera pod račun za te mobitele
 
Posljednje uređivanje:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
sokole,ti imaš mtk sa dvotaktnim dizelom?ako imaš,prodaj to u neki muzej,oparit ćeš se i dobit pare za nekog labinca ili mutu!

Mislim da su ovo tvoje riječi....
Gledaj, već te jednom trgovac žednog preko vode preveo....raspitaj se za dijelove prvo.....
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
ne želim se opariti,nego kad sam vidio koliko su jeftini,bolje da prodam onu moju groznu mutu i kupim holdera.
sumadinac,nije mi bitno da ima frezu,napravio bih flanđu na koju bih mogao kačiti nastavke od labina,a ovaj koji sam gledo košta 300eur i još transport 50-100eur ne košta on puno,ja sam mutu platio 350eur,i nekako mi se po kontekstu čini da ovaj u oglasu traži holdera pod račun za te mobitele

Jes li mislio na ovaj http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeig...er-oder-einachser-mit-pflug/104156579-84-3260 cini mi se da nije tu sve cisto.Ili je neka prevara,a mozda je covek dao oglas da kupuje.Ja se slazem da je bolje da prodas mutu i kupis holdera,posto je holder dizel od 16ks,a jako malo trosi.Nego nisam bas siguran za tu flanđu,posto se prikljucci kod holdera kace visoko i na4srafa ko kod tome vinkovica.Nemoj se zaletati odma,vec lagano svakodnevno prati oglase,ja sam nalazio holdere u nemackoj i za 100e.Za to vreme ti nadji nekog ko bi ti to pretero,a mozda i neku vezu na granici da nebi radio papirologiju,ako ti netrebaju papiri koji bi te izasli vide od motokultivatora.Ja bi ti mozda pre preporucio da kupis agriu 1700,zato sto je ona ista ko 509,tako da pasu svi delovi,nego holder ti je preglomazan,ima 400kg i tesko je raditi sa njim.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
danas instaliro chrome pa mi ovo preveo:
Traži single-osovina s plugom. holder ili drugi. Može također biti oštećen.
Selbstabholer u. uplatom gotovine
i oko Lüneburg danne planinskom Uelzenu Kreirano sa eBay oglasi app. Sada besplatno preuzimanje iPhone aplikacija ili Android app opterećenje .

sumadinac,holder ima 10 ks,provjeri na trećoj strani ove teme i možda bi se mogli kačiti nastavci od tome,agriu možda,ali bi uzimo samo se hatz motorom.
 
Posljednje uređivanje:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
Nisam siguran da je u te stare modele bio ugrađivan Hatz....koliko ja znam holder je ugrađivao 2-taktne sachs i svoje 4-taktne, a ti motori su se ugrađivali kasnije u u traktore, u ED gotovo sigurno ne....pošto je Holder sve priključke sam radio, sumnjam da postoji mogućnost ugradnje drugih priključaka. Nije dovoljan samo prihvat, već i prijenos treba biti usklađen....bolje je onda tražiti frezu posebno po njemačkim oglasima
http://www.einachser.org/holder/
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Nisam siguran da je u te stare modele bio ugrađivan Hatz....koliko ja znam holder je ugrađivao 2-taktne sachs i svoje 4-taktne, a ti motori su se ugrađivali kasnije u u traktore, u ED gotovo sigurno ne....pošto je Holder sve priključke sam radio, sumnjam da postoji mogućnost ugradnje drugih priključaka. Nije dovoljan samo prihvat, već i prijenos treba biti usklađen....bolje je onda tražiti frezu posebno po njemačkim oglasima
http://www.einachser.org/holder/

Mi pricamo o agriji1700,a u nju je ugradjivan hats dizel motor i jlo i neki na b benzinski.Evo jedan holder sa plugom i frezom za 250e,jedina mana mu je sto ima benzinski moitor(prva serija) http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeig...d10-ef9-eb8-ef8/105585317-276-6916?ref=search
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,748
Mi pricamo o agriji1700,a u nju je ugradjivan hats dizel motor i jlo i neki na b-erning benzinski.Evo jedan holder sa plugom i frezom za 250e,jedina mana mu je sto ima benzinski moitor(prva serija) http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeig...d10-ef9-eb8-ef8/105585317-276-6916?ref=search

Možda se razgovara, a možda i ne....:icon_question:...
sumadinac,holder ima 10 ks,provjeri na trećoj strani ove teme i možda bi se mogli kačiti nastavci od tome,agrie možda,ali bi uzimo samo se hatz motorom.
 

Deex

Član
Tu od
1 Ruj 2012
Poruka
62
sumadinac možeš li mi prevesti ovo?


Defekt oder voll funktionsfähig Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Alles anbieten.

Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden.

Suche Einachser mit Pflug. Holder oder anderes. Kann auch defekt sein.
Selbst abholer u barzahler
In und um Lüneburg uelzen dannenberg

Erstellt mit der eBay Kleinanzeigen App. Jetzt kostenlos iPhone App laden oder Android App laden.



Pokvaren ili funkcionalan (ispravan), trazim (gledam) motokultivator sa plugom. Holder ili neki drugi. Sve ponude...

Ovaj oglas nije za tebe jer i on trazi isto sto i ti :drink:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Putnicara vidi u drugom delu ovog videa kako je ovaj napravio kardansku prikolicu za holdera http://www.youtube.com/watch?v=GIKt7_B75JU ja koliko vidim on nema nikaki menjac niti reduktor na prikolici,da ima menjac na prikolici pre nego sto krene ili u voznji bi moro da salta,ali on to radi samo na motokultivatoru.
 

Najnoviji postovi

Na vrh