• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hrvach

B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer: Tak i tak je uvek on kriv za sve. Ja sam ko predsjednik,mene drugi voze,a ne da ja vozim. Sreća kaj mi u vozačkoj piše da imam položenu M kategoriju tak da sam bez brige ako me murija zaustavi zbog prebrze vožnje s frezom.

AAAaaaaaaaaa dobra,,,je ova s frezon....:rolfer::rolfer::rolfer::partyman::partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Nema kod nas zaj...je. Kad mi izađemo s frezom na cestu nema šanse da nas jedan auto prestigne, čak razmišljamo da idemo s IMT-om 506 na STREET RACE, još natovarimo prikolicu s drvima ili gnojom da nam prikolica ne klizi u zavoju:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema kod nas zaj...je. Kad mi izađemo s frezom na cestu nema šanse da nas jedan auto prestigne, čak razmišljamo da idemo s IMT-om 506 na STREET RACE, još natovarimo prikolicu s drvima ili gnojom da nam prikolica ne klizi u zavoju:rolfer:

To je ta igra,,,,nači,,,,a uvijek san se pita čemu služi gnjoj,,,kad su bile trke:lol::lol::lol:,još i freza kad je u igri,,,,to je dobitna konbinacija............:mrgreen::mrgreen:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dragi kolega SRETAN ROĐENDAN puno zdravlja i sreće ....... i živo ti meni sto godina :partyman: :gitarist:
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
rođendan

sretan rođendan dragi prijatelju i neka ti se sve želje ispune :gitarist::gitarist::drinkers:
 
H

Hrvach

Guest
Puno hvala svima na lijepim željama za rođendan!!
:drinkers::drinkers:ŽIVJELI:partyman::partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Evo nastavak slika moje farme.

Radojka


Štefica


Podmladak


Mali Jujica


Dule the sex maschine


Banda na okupu


Radojka i mali bandit
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Lijepi su ti kunići. Koja je to pasmina:blackeye? Kakav ti je to materijal u gajbi kod Radojke? Staklena vuna?
 
H

Hrvach

Guest
To je pasmina Hylla, tovni kunići.
:lol::lol: Nije staklena vuna, to je sve dlaka kaj se je očupala kad je radila gnijezdo,a ovo iza je karton s kojim je zaštićena kotilica od vjetra. Ovo im je privremeni smještaj pa stalno nekaj kemijam da im bude čim bolje.
 
H

Hrvach

Guest
Pa to sam reko. Kavez je od podcinčane žice 10x10 mm,a obučen je s kartonom da im ne puše. Ovo na kaj pokazuje strelica je karton.
 
G

GROF

Guest
., sretan rodjendan! ...

., ej mladiću! - forumski prijatelju!, Sretan TI Rodjendan! ... :prayer: ...

., živ i zdrav bil, punooo curic ljubil, dobro vino pil., malo delal a punooo novčića zaslužil! ... :mrgreen: ...

., nadam se i vjerujem!, vidimo se na sajmu U Gudovcu! ... :supz: ...

., aj Bog!, Sretno TI! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan kolega,,,,i nek ti bude bolje nego do sad,,,,najviše zdravlja sriče i :heart::heart:,a i para naravno i ostalo ča si dodaš..:partyman::partyman::partyman:
33wt6o9.gif
14xmrv6.jpg
2ev9qx3.gif



[YT]http://www.youtube.com/watch?v=d82BPHicxQQ[/YT]
 
H

Hrvach

Guest
Mladi i oni malo manje mladi kolege forumaši, hvala vam na lijepim željama. Vidimo se u Gudovcu ako će sve ići po planu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh