• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hrvatska udruga mladih poljoprivrednika

  • Temu pokrenuo Glucohumat
  • Datum prvog posta
G

Glucohumat

Guest
Malo o udruzi Hrvatska udruga mladih poljoprivrednika:

Udrugaje osnovana u cilju razvoja i promicanja mladog i inovativnog poljoprivrednogsektora diljem Republike Hrvatske te stvaranja boljih radnih i životnih uvjetaza mlade ljude koji se žele baviti poljoprivredom, kao i onih koji većobavljaju tu djelatnost.
Djelatnost iudruge su:
- stvaranje uvjeta za povećanjeučešća mladih u poljoprivredi,
- pomoć pri upotrebi novih tehnologija
- stvaranje pozitivnog ozračja zapoduzetništvo u poljoprivredi,
- ostvarivanje i poticanjekomunikacije i dijaloga između mladih poljoprivrednika, znanstvenika iregulatornih institucija u Republici Hrvatskoj i Europskoj uniji.
- jačanje suradnje sa srodnimorganizacijama u Hrvatskoj i izvan nje.

Ako neko se želi učlaniti u udrugu neka se slobodno javi .
 
H

Hrvach

Guest
Bilo je i vrijeme! To je jedini komentar koji imam. Jel će postojati odsjeci udruge u gradovima ili će biti samo jedna udruga s fiksim sjedištem? Hoće li biti podjeljena po sektorima (hobi poljoprivrednici, profi ili stočari, ratari....)?
 
G

Glucohumat

Guest
Bilo je i vrijeme! To je jedini komentar koji imam. Jel će postojati odsjeci udruge u gradovima ili će biti samo jedna udruga s fiksim sjedištem? Hoće li biti podjeljena po sektorima (hobi poljoprivrednici, profi ili stočari, ratari....)?
Glavno sjedište udruge če biti u Zagrebu upravo je u izradi internet stranica preko koje če se moći online registirirati.
Udruga če se baviti pomaganjem mladim poljoprivrednicima u svim sektorima od stočara , ratara , vinogradara ... pa do mehanizacije , te sa projektima koje če financirati Europska Unija.
 
H

Hrvach

Guest
Super, trebalo bi to malo više razglasiti da se ljudi informiraju. Jako pametna ideja, svaka čast onome ko se toga sjetio. Očekujte puno članova iz svih sektora..
 
G

Glucohumat

Guest
Poštovani ,

Svi koji su zainteresirani za učlanjenje u Hrvatsku udrugu mladih poljoprivrednika neka pošalju svoj e-mail u p.p te će im u što kraćem roku biti dostavljen obrazac za učlanjenje.
 
H

Hrvach

Guest
Kakve su zadaće i obveze novih članova, jel ima članarine?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kakve su zadaće i obveze novih članova, jel ima članarine?

isto pitanje i od mene. jako sam zainteresiran, pa ako je moguće to malo bolje objasniti i navesti malo više detalja o tome.
 
G

Glucohumat

Guest
Poštovani ,

Što se tiče članarine za udrugu ona je besplatna.
Udruga če se baviti povečanjem broja mladih poljoprivrednika , pomaganju u njihovom razvoju sa stručne strane. Također obavještavat če svoje članove o novoj tehnologiji , novim sredstvima kao što su gnojiva ,zaštite .... te normalno o njihovoj učinkovitosti.
Udruga če pokušat olakšati mladim poljoprivrednicima da se na što lakši način prilagode standardima Europske unije te predstaviti projekte Europse unije veae za poljoprivredu.
 
H

Hrvach

Guest
Super!:prayer:
Napokon da se neko sjetio i na mlade u našoj dragoj državi. Nadam se da ćete skupiti dosta mladih i sposobnih ljudi!
 

Trnava

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
107
S obzirom da je prošlo skoro mjesec dana od otvaranja teme, dali je napravljena web stranica?
Pozdrav svim mladim poljoprivrednicima!:cool:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Zanima me,stoji li neka politicka opcija iza Vas?

Jer iza velikog broja udruga,stoji neka politika nazalost. Pa zato pitam.
 
G

Glucohumat

Guest
S obzirom da je prošlo skoro mjesec dana od otvaranja teme, dali je napravljena web stranica?
Pozdrav svim mladim poljoprivrednicima!:cool:

Internet stranica nije još gotova nadam se da če biti uskoro.
Što se tiče učlanjenja možete se učlaniti online obrascem koji Vam pošaljemo e-mailom te nam ga putem e-maila i vratite.

Molim sve zainteresirane kojima smo poslali obrazac putem e-mailom a još ga nisu ispunili da to naprave i pošalju nam.
 
G

Glucohumat

Guest
Zanima me,stoji li neka politicka opcija iza Vas?

Jer iza velikog broja udruga,stoji neka politika nazalost. Pa zato pitam.

Udruga je samostalna i niti jedna stranka ne stoji iza nje.
Udruga je orijentirana isključivo tako da pomogne poljoprivrednicima u Hrvatskoj.
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Što to znači: mladih poljoprivrednika? Dali to znači da je ograničeno godinama, a ako je koje su to?
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Što to znači: mladih poljoprivrednika? Dali to znači da je ograničeno godinama, a ako je koje su to?

mene isto zanima dali postoji granica u godinama...i koji uvjeti moraju biti zato da se mozemo uclaniti????
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Da, bilo bi to ljepo znat i ako zadovoljavamo kriterije da se učlanimo!
 
H

Hrvach

Guest
Kakvo je stanje u poljoprivredi i kolko je mladih zainteresirano za to dobna granica bi trebala biti najmanje 40 godina da bi skupili dovoljno članova. Žalosno je da se od mlađih rijetko ko hoće baviti poljoprivredom osim ako nije prisiljen ili nema drugog izbora. Svaka čast izuzecima, rijetki smo al nas ima :)
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Kakvo je stanje u poljoprivredi i kolko je mladih zainteresirano za to dobna granica bi trebala biti najmanje 40 godina da bi skupili dovoljno članova. Žalosno je da se od mlađih rijetko ko hoće baviti poljoprivredom osim ako nije prisiljen ili nema drugog izbora. Svaka čast izuzecima, rijetki smo al nas ima :)

mene to jako zanima....posto imam 17 godina.....zelom se baviti poljoprivredom....za sad imamo nesto malo ali mozda se to poveca kad zavrsim skolu.......i ja bi se rado uclanio u to.......tak da me sve zanima o tome
 
G

Glucohumat

Guest
Dobna granica bi trebala biti 40 godina , ali u udrugu se može učlaniti i osoba starija od 40 godina.
U udurugu se mogu učlaniti svi ljudi koje zanima poljoprivreda ili se bave sa njom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh