• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann-490+razni popravci

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Hurlimann-490

si možda stisnul šperu tijekom vožnje
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

puklo samo tak bilo to od prije načeto čulo se neko preskakanje dok sam skretao al rijetko kad zeznuo sam stvar dok sam oral prenaglo sam krenul rikverc malo se opet začulo i dalje ok jos oral neki 10 rali sve dok nisam poslije toga napravil neki 5 fura sa prikolicom kukuruz +-9 tona po 12km tamo i nazad i uvijek kad sam naglo smanjival gas opet neko preskakivanje i nest tak sve dok nije puklo :(
znao sam za to al nije bilo vremena za popravak čekao sam ovo ali (to je onaj hrvatski "ali")
i zato savjet svima bolje stat nego da opali onako jako po đepu jer dosta boli :)
i nisam nikad stiskal šperu jer nije potrebno a bio i u gadnim situacijama jer špere su gluposti na takvim traktorima i zato je vadim jer je to i od špere možda ,to je masa od 5400kg prva vuča i ideššš
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Hurlimann-490

markach kaže:
puklo samo tak bilo to od prije načeto čulo se neko preskakanje dok sam skretao al rijetko kad zeznuo sam stvar dok sam oral prenaglo sam krenul rikverc malo se opet začulo i dalje ok jos oral neki 10 rali sve dok nisam poslije toga napravil neki 5 fura sa prikolicom kukuruz +-9 tona po 12km tamo i nazad i uvijek kad sam naglo smanjival gas opet neko preskakivanje i nest tak sve dok nije puklo :(
znao sam za to al nije bilo vremena za popravak čekao sam ovo ali (to je onaj hrvatski "ali")
i zato savjet svima bolje stat nego da opali onako jako po đepu jer dosta boli :)
to kaj si zaradil sad buš dal za popravak,kaj češ zamor matrijala,ništa nije nepoderivo.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

bilo načeto- zamor- traktor se naradio i kaj reć
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

danek kaže:
koje je to godište 88?
85.g. staro al kaj onda ovi noviji su prenježni a ti stari to im je jedna od manji mana ok složit ce se pa idemo dalje
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Hurlimann-490

markach kaže:
danek kaže:
koje je to godište 88?
85.g. staro al kaj onda ovi noviji su prenježni a ti stari to im je jedna od manji mana ok složit ce se pa idemo dalje
istina sama plastika.čak i blatobrani,nedaj bože da ga gde stisneš.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Hurlimann-490

koliko je to ks :?: :?:
stare rage su odlični traktori,nema elektornike,sve jako napravljeno,,sam tjeraj...
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Hurlimann-490

marko hurlimann xa86 kaže:
koliko je to ks :?: :?:
stare rage su odlični traktori,nema elektornike,sve jako napravljeno,,sam tjeraj...
slažem se,kupio frend novog hurlimanna 75 ks bez kabine,odpao mu blatobran,a traktor ide ko vrag pa da ga vidiš dok malčira.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

marko hurlimann xa86 kaže:
koliko je to ks :?: :?:
stare rage su odlični traktori,nema elektornike,sve jako napravljeno,,sam tjeraj...
98ks ali i jače po mom mišljenju prema nekom novijem traktoru te snage ovaj kaj da je 20-30ks jači a i vidi se po veličini a razlika je i u težini i svem ostalom npr.to na novom traktoru je sve umanjeno mislim manje lakše (primjer same ex ko penkala mu je rukavac di su sateliti(zupčanici) uspoređivali smo u trgovini te neke djelove
na sve ipak je jasno da su SDF-i slabijegetribaši(tak neki kažu,mada ima nek u tom)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

usput rastavljena "ruska maajka" odnosno LTZ
ošlo mu getriba i sve u p....... ,čekaju se djelovi(zupčaniki,lageri..) iz Rusije :madmana: :supz: Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Hurlimann-490

nekome krenuli mjenjači, a? Koji je to ltz?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

petar kaže:
nekome krenuli mjenjači, a? Koji je to ltz?
to je mislim 60AB ak se ne varam nije moj , znam da je oko 60 ks 90.g.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Re: Hurlimann-490

mario kaže:
Koliko te koštao popravak HUrlimana?
za sad košta 14830kn još + lageri koje isto namjeravam zamjeniti dok ide sve novo(sat.kutija,bočni,sateliti,podloške,rukavac )preskupo je to a kaj buš nema druge.
 

Najnoviji postovi

Na vrh