• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann H-470A

  • Temu pokrenuo Hurlimann H-470A
  • Datum prvog posta

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Hurlimann H-470A kaže:
:lol: :lol: taj i prodajem :mrgreen:
kako sam samo pogodio stavit oglas, sad mogu svi da vide i slike...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
bole kaže:
[quote="Hurlimann H-470A":3rlx3lwy]:lol: :lol: taj i prodajem :mrgreen:
kako sam samo pogodio stavit oglas, sad mogu svi da vide i slike...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote:3rlx3lwy]
;)
 
A

Armin

Guest
jel ovo hurlimann 470 na drugoj stranici ak jest jare mozes li mi rec gdje se u njega nalazi mjerac ulja za mjenjac
 
H

Hurlimann H-470A

Guest
Druze, probaj podic tapacirung kod rucica mjenjaca, trebao bi tu da se nalazi nalazi mjerac. :scratch
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
Upit

dečki vidim da vi imate starije hurlimanne, ja sam nabasao na jedan iz 81. 110 ps za male pare al me zabrinjava potrošnja i djelovi. tj. interesira me dal znate koja im je potrošnja goriva te dal se mogu za te starije modela nabavit djelovi.
hvala
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
dečki vidim da vi imate starije hurlimanne, ja sam nabasao na jedan iz 81. 110 ps za male pare al me zabrinjava potrošnja i djelovi. tj. interesira me dal znate koja im je potrošnja goriva te dal se mogu za te starije modela nabavit djelovi.
hvala

Ja sam imao H-470 A nisam imao problema sa njim, a ni potrosnja mu nije bila uopste velika, a sto se tice djelova, imao sam u Zlatnom Polju u Gračanici (BIH) najblize. stim da ja nisam imao potrebe da ista mjenjam, ali tu imas sve djelove da kupis i da narucis.;)

Moj stari nick Hurlimann H-470 A.8)
 
B

BelminB

Guest
Hurlimann H470 informacije

Kupio sam pomenuti traktor prije 4 dana pa me zanimaju neke osnovne informacije:
koje ulje troši,kakva mu je potrošnja,kakvi su za održavanje(gdje nabaviti dijelove),poslije koliko radnih sati im mijenjati ulje itd...

Hvala
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Zna li mozda neko na kojem intervalu se mijenja ulje u hidraulici, kao i filter hidrauličnog ulja, na H-360? Ako neko zna tu informaciju za H470 ili H490 i to može da pomogne. Ulje sam pregledao i djeluje odlično, čisto i sa finom bojom. Ne znam jedino šta da radim sa filtera, ne djeluje mi prljav ali ne znam kada je mijenjan poslednji put. Dal bi mogao da ga samo isperem naftom ili benzinom pošto je, kako sam rekao, dosta čist, nema mulja u njemu?
 

mariofil

Novi član
Tu od
14 Velj 2014
Poruka
9
Pozdrav! Može li mi netko reći na koliko se kila steže glava i klipnjače? Hvala
 
M

mpenava

Guest
Pozdrav!
Zanima me koje ulje i koliko kolicinski ide za hidrauliku?
Hvala
 
A

admirbeg

Guest
postovanje
imam hurlimana h480 isti je gotov kao i ovaj h470
imam problema sa kocnicama
sesava se da mi blokira zadnje tockove skroz i da ugasi traktor i kada odvrnem saraf na osovini kao odusak i kada malo ulja iscuri i kada ga ponovo zavrnem rijesim problem
hvala unaprijed
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
postovanje
imam hurlimana h480 isti je gotov kao i ovaj h470
imam problema sa kocnicama
sesava se da mi blokira zadnje tockove skroz i da ugasi traktor i kada odvrnem saraf na osovini kao odusak i kada malo ulja iscuri i kada ga ponovo zavrnem rijesim problem
hvala unaprijed

Koji odušak, 13 ključ ide na njega? Ako ide 13 ključ na njega to Vam nije odušak već odzračnik kočionog klipa. Slikajte to što odvrćete pa da vidimo.
 

Marex

Član
Tu od
11 Sij 2015
Poruka
72
061-801-162 doboj istok,ima dijelova za same,lambo,hriliman,provjeri koji je same-lambo kompaktibilan sa 480 pa trazi odgovarajucu radilicu
 

Najnoviji postovi

Na vrh