• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann H-470A

  • Temu pokrenuo Hurlimann H-470A
  • Datum prvog posta
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
379
Hvala na informaciji vec imamo kontskt stom osobim nema radilicu ima drugi motor od same koji ima zracno hladzenje pa neznade koliko je ta zamjena sigurna
 

Dario19

Novi član
Tu od
7 Svi 2020
Poruka
1
Ja sam imao H-470 A nisam imao problema sa njim, a ni potrosnja mu nije bila uopste velika, a sto se tice djelova, imao sam u Zlatnom Polju u Gračanici (BIH) najblize. stim da ja nisam imao potrebe da ista mjenjam, ali tu imas sve djelove da kupis i da narucis.;)

Moj stari nick Hurlimann H-470 A.8)
Pozdrav,

Ja sam imao H-470 A nisam imao problema sa njim, a ni potrosnja mu nije bila uopste velika, a sto se tice djelova, imao sam u Zlatnom Polju u Gračanici (BIH) najblize. stim da ja nisam imao potrebe da ista mjenjam, ali tu imas sve djelove da kupis i da narucis.;)

Moj stari nick Hurlimann H-470 A.8)
Pozdrav,
Možete li mi reći gdje se nadosipa ulje u motoru, imam h470 a nisam siguran gdje nadotočit ulje
Lp
 

Moprodaja

Novi član
Tu od
16 Tra 2021
Poruka
1
postovanje
imam hurlimana h480 isti je gotov kao i ovaj h470
imam problema sa kocnicama
sesava se da mi blokira zadnje tockove skroz i da ugasi traktor i kada odvrnem saraf na osovini kao odusak i kada malo ulja iscuri i kada ga ponovo zavrnem rijesim problem
hvala unaprijed
Poz, da li znate di se do lijeva ulje za hidraulika i di je mjerač
 

Najnoviji postovi

Na vrh