• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann H468 1988.god .... kvar - stao volan,hidraulika i kardan

  • Temu pokrenuo hurlli58
  • Datum prvog posta
H

hurlli58

Guest
Postovani forumasi,
nedavno sam kupio traktor Hurlimann H468 1988. godiste. Nije me bas dugo posluzio i pokvario se. Preciznije, ne okrece se snop sto pokrece zupcanik zupcaste hidraulicne pumpe, pa je tako stala hidraulika, kardan i volan. Ako je netko imao takav traktor ili ima neki savjet dobro bi mi dosao, jer u mojoj sredini nema nitko Hurlimanna, a i mehanicar s kojim suradujem nije imao iskustva s njima. Vjerojatno je negdje spojnicka otisla.
 

amok

Novi član
Tu od
11 Kol 2011
Poruka
6
Jarane, ne znam da li si napravio kvar (pretpostavljam da jesi) a ako nisi ima momak u Doborovcima koji je imao Hurlimana pa mozes ga pitati imam broj njegov.

Javi da li ti je potrebno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh