• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
evo evo trudim se...
mlatim vure...
ak tak krene bum ja brzo dosel do 2000 za manje od godinu dana :D
:D

danas bio vrijedan.

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
baš mi se sviđaju ti hurliji,mali,okretni,svestrani..pravi traktor za nas farmere,čak bi ga usporedio sa 539,ali naprednom verzijom... 8) :lol: samo se šalim... :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
A šta kažete na ovu pilu???
Ja sam se provozu u njemu, malo mi je čovjek pričo, po njegovom je traktor odličan, on ima 4 stupnja brzina, ja sam zapamtio spore i superspore :) :) :)
Traktor po meni zbilja nije loš ;) ;) ;)
hurlimann.jpg
 
B

Bobo

Guest
ursusc360 kaže:
A šta kažete na ovu pilu???
Ja sam se provozu u njemu, malo mi je čovjek pričo, po njegovom je traktor odličan, on ima 4 stupnja brzina, ja sam zapamtio spore i superspore :) :) :)
Traktor po meni zbilja nije loš ;) ;) ;)

4 grupe se nazivaju puzne, spore, radne i transportne...

Po pitanju mehanike su Hurlimann, SAME, Lamborghini i Deutz POTPUNO JEDNAKI. Razlika je samo u haubama i eventualno u kabini. Prije sam cuo da su medju tim traktorima pravili razliku koji moze imati kakvu opremu, ali se to sad sjednacilo. Dakle, ako kupis novog Deutza i mislis da si kupio super njemacki traktor, gadno si se prevario ;)

Hurlimann je u originalu svicarska firma i pravili su vrlo vrlo dobre traktore, usudio bih se napisati i odlicne...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ako kupis novog Deutza i mislis da si kupio super njemacki traktor, gadno si se prevario

Modeli do 100 ks su iz Italije, veći iz Njemačke 8)

Kod lamborghinija, Same i Hurlija imaš modele do 130 iz italije, a imaš i seriju koja počne od 100 ks i iz njemačke je.
 
B

Bobo

Guest
Sve je to isti klinac... SDF deutzovi su svjetlosnim godinama iza od onih ORIGINAl njemackih deutzova..

Ovo je preraslo u masovnu proizvodnju i ne znam... mislim da je dobri stari deutz za ove SDF ZAKON, ali to je samo moje misljenje, iako se ne bih bunio da imam jednog takvog, makar i bez haube i kabine...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Tvornica je i dalje na istom mjestu u njemačkoj.
Isti klinac nije, ovi iz njemačke imaju original ZF getribe.
Svi iz njemačke imaju original Deutz motor, kao i neki iz Italije,

al to sad ne valja taj Deutz motor dok je na SDF traktoru, al kad taj isti motor koristi Fendt onda je to super motor. :twisted:
 
B

Bobo

Guest
Ok, ne mozes sve niti znati...

Ja lupam bez veze, jer sam se zanimao za modele od 90Ks, jer veci traktor je za moje potrebe potpuno neisplativo ulaganje... Pa sam se prema tome i orjentirao. Mislio sam da SVI SDF traktori imaju ZF mjenjac :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
abrkili kaže:
baš mi se sviđaju ti hurliji,mali,okretni,svestrani..pravi traktor za nas farmere,čak bi ga usporedio sa 539,ali naprednom verzijom... 8) :lol: samo se šalim... :D
da to si u pravu da su za farmere...kao stvoreni za to 8) :lol:
539=XA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ursusc360 kaže:
A šta kažete na ovu pilu???
Ja sam se provozu u njemu, malo mi je čovjek pričo, po njegovom je traktor odličan, on ima 4 stupnja brzina, ja sam zapamtio spore i superspore :) :) :)
Traktor po meni zbilja nije loš ;) ;) ;)
hurlimann.jpg
koliko ga je platio??
sta ima od opreme?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Ja mislimda je 50.000 eura, sad neznam točno, znam da ima klimu i neznam više ništa :oops: :oops: :oops:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
marko hurlimann xa86 kaže:
s pdvom??

ma nemam pojma...sorry ali pojma nemam, on je meni pričo, tj. falio kako on sve može, šta je šta...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ima kod nas jedan xt 130 često ga vidim kad idem u bjelovar, vozi mrcinu od sjenažne prikolice i mixer prikolicu, tolko mjesta zauzme da bi trebala policija iči ispred i iza njega :D impresivan traktor
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Marko i bogec oni nisu dobri!!










Oni su odlični!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
ajde neču se više svađat... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh