• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
čisti traktor se ne uklapa u blatno okruženje :mrgreen: i onda ti ga žal zamazat
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
breza kaže:
čisti traktor se ne uklapa u blatno okruženje :mrgreen: i onda ti ga žal zamazat
I to kaj veliš.. ;) ;) Ali bitno da sam ga ja oprao 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Daj mu pofarbaj te utege več jedanput, tak lepi traktor, a to ga švanji, pofarbaj to v crno!!! :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA kaže:
Daj mu pofarbaj te utege več jedanput, tak lepi traktor, a to ga švanji, pofarbaj to v crno!!! :mrgreen:
Ma nikako da uhvatim vremena..
Treba ih skinut i opet staviti gore :D
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
evo od našeg člana Danijela slike nove pile :p
pojedinosti bude on napisal

DSC01375.jpg


DSC01380.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Ma kakva dosada :lol: :lol:
Samo mu ove branice nikako ne pristaju :)
je, je, treba njemu iza greda od barem 5 m :D :D
 
J

jokapz

Guest
Ma trebo je to Rus radit al na Hiđi ima 180 rs a na 200 mu je servis pa je htjeo to naterat da spreman dočeka sezonu!! Danas je bilo baš veselo u polju traktora ko na sajmu kaki hočeš!! Hvala bogu poslovi napokon krenuli kak treba!!
 
L

Luka.

Guest
Evo da malo osviježim temu
Vozio se ja po selu pa usput stao kod najjačih poljoprivrednika u mom selu i evo par slikica
i425345_Slika0007.jpg

i425344_Slika0009.jpg

i425343_Slika0010.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma bas..

ako to nemoze vuc hiđo 105,onda neka ga mijenja za mf-a iste snage. on ce se igrat s tim.. 8)
:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh