• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:lol: :lol: :lol: točno tak kod mene u ilovači 105 mf nije da se igra s 3x16 al ide jako dobro dok sam kod bratiča u pjeskulji sipao brazde s 2 radnom na 3x16 ko od šale nije osjetio ništa na istoj dubini ko i kod mene al poslje se naskako s ursusom 360 na tim brazdama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
koliko mu nije volan pomotao ruke tolko se je skoro na jarku prevrnuo s tanjuračama al se zemlje fantastično pripremila jer nikad to nije bilo pošteno izorano. sad sam ja to malo duboko izorao i kad je prve dva puta se potrgao na njivi 3 put po mjestu ko od šale i iza 4 puta pepeo i odma se sijalo. kukuruz je tamno zelen i visok do pojasa nikad nisu imali takav kukuruz nego nije to tema.
kod njih je lagana zemlja pa bi hiđo morao pjevat s tim 3x16
 
J

jokapz

Guest
i kako se hiđo nosi s 3x16 koja dubina u kakvoj zemlji

Pravo ljepo ga vuče 3 radnom to je brzina oko 7 km/h i to je oro ljuljeve koji nisu orani preko 2g a ugaženo je ko beton jel stalno pravi sjenažu od njih pa se zemlja jako ugazi... Tuljan je zaboravio snimit video na njemu bi se sve ljepo vidjelo al sve u svemu poso odlično obavljen.
 
J

jokapz

Guest
Ev jedna na brzinu.... Od kolege Hiđo xt 130.... ;)



i XT 105...... naravno sastanak u bazi... ;) ;)

 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Hurli je zakon odmara se pred birtijom....... :D :D :D :D el imaš još koju sliku od onoga hurlija 130...........
 
J

jokapz

Guest
el imaš još koju sliku od onoga hurlija 130...........

Hiđo xt 130 isti onaj s gornje slike sa 2 zmajevke.

 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
kod mene bio jedan sa hurlimanom xa 86.veli da je zadovoljan jako sa njime,on ima i utovarivač,bavi se sa govedarstvom
kupio kod mene krmaču,imala je 305kg

 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA kaže:
A to su tvoji traktorčići :shock: :shock: :scratch :?: :?:
Da njegovi,poslao mi je prije slika pa sam ja postavio...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je 66-tica san snova, ako ga ikad kupim režem 565 na komadiće i dajem ciganima za staro željezo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
ŠANANA kaže:
Meni je 66-tica san snova, ako ga ikad kupim režem 565 na komadiće i dajem ciganima za staro željezo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Nemoj tak...nije 66-tica tak jednostavna i jeftina za popraviti kao 565. Ja mijenjal semering koji je malo slinil...600kn...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ZJ kaže:
ŠANANA kaže:
Meni je 66-tica san snova, ako ga ikad kupim režem 565 na komadiće i dajem ciganima za staro željezo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Nemoj tak...nije 66-tica tak jednostavna i jeftina za popraviti kao 565. Ja mijenjal semering koji je malo slinil...600kn...

To znam i to jako dobro, evo recimo AC pumpa za Same-a košta 1800 kn, a za IMT 300 kn i to od najboljeg proizvođača :mrgreen: ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Hurlimann86
Koliko su stari, koliko sati imaju? Kak si zadovoljan?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobar, IMT, koliko para koštao ,još i radi, ne loš traktor 8)
 
H

Hurlimann86

Guest
ŠANANA kaže:
Meni je 66-tica san snova, ako ga ikad kupim režem 565 na komadiće i dajem ciganima za staro željezo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Šanana ako več kupuješ rađe 76-icu jer je 66 preslab ima samo 3 cilindra zato smo mi kupili još i 86 :D , ne da nije dobar ali mu fali taj jedan cilindar :?
ali je prednost što je malen ijako okretan mi ga koristimo za jako puno poslova :D
 
H

Hurlimann86

Guest
mario kaže:
Hurlimann86
Koliko su stari, koliko sati imaju? Kak si zadovoljan?
manji 66 će 5 god i ima 5600rh, a 86 će 1g i ima 650rh :D
mi smo super zadovoljni s traktorima jer s njima možeš sve raditi :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Šanana ako več kupuješ rađe 76-icu jer je 66 preslab ima samo 3 cilindra zato smo mi kupili još i 86 :D , ne da nije dobar ali mu fali taj jedan cilindar :?
ali je prednost što je malen ijako okretan mi ga koristimo za jako puno poslova :D

Sad kad novi modeli stignu, prvi s 4 cilindra bude 90 ks, 85 bude imao 3 cilindra
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hurlimann86 kaže:
ŠANANA kaže:
Meni je 66-tica san snova, ako ga ikad kupim režem 565 na komadiće i dajem ciganima za staro željezo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Šanana ako več kupuješ rađe 76-icu jer je 66 preslab ima samo 3 cilindra zato smo mi kupili još i 86 :D , ne da nije dobar ali mu fali taj jedan cilindar :?
ali je prednost što je malen ijako okretan mi ga koristimo za jako puno poslova :D

Evo baš zato kao što kažeš bi ja 66-ticu, točno idealna zamjena za 565, kaj ne
 
H

Hurlimann86

Guest
ŠANANA kaže:
Hurlimann86 kaže:
[quote="ŠANANA":3aox8764]Meni je 66-tica san snova, ako ga ikad kupim režem 565 na komadiće i dajem ciganima za staro željezo :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Šanana ako več kupuješ rađe 76-icu jer je 66 preslab ima samo 3 cilindra zato smo mi kupili još i 86 :D , ne da nije dobar ali mu fali taj jedan cilindar :?
ali je prednost što je malen ijako okretan mi ga koristimo za jako puno poslova :D

Evo baš zato kao što kažeš bi ja 66-ticu, točno idealna zamjena za 565, kaj ne[/quote:3aox8764]
pa to je istina :D , ali 80 ks s 3 cilindra pa to nabu nikaj valjalo samo će imat jaku turbinu...
po takvom onda 100 put bolje 66 :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh