• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ma to je grijeh takvog traktora sam za takve poslove koristiti...ja bi njemu pokazal vjetra :lol: :lol: :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
frks kaže:
evo i od mene par slika nakon dugo vremena
...
kaže čovjek da je star 1g i da ima 43rh koriste ga za čiščenje snjega :scratch
koja šteta neiskoristiti ovakav stroj :evil:

A jel za prodati? Trebal bi mi za voziti sladoled :)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Bobo kaže:
A vidi mu volan, majke ti... Pa da ruzniji nisu mogli smislit?

Hm, volan bi mi bio najmanji problem, i uopće mi nebi smetao ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Bobo kaže:
A vidi mu volan, majke ti... Pa da ruzniji nisu mogli smislit?
Ma da ga imaš sigurno ti volan ne bi smetao :p
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
ŠANANA kaže:
jel imaš koju sliku od ralice???, tj od naprijed? :D
nemam nažalost tak je sparkiran do zida da nisam mogaao slikat
 
K

Karlito

Guest
najvjerovatnije ima one vile za dvije bale nosat a treču je stavio gore,nego problem je tu kaj ništa onda ne vidiš
nego kaj more to mališan nosat???
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A to je suho sijeno ili slama ima cca 1000kg. To nosi bez problema. Nakrene se na stranu pa vidi kad vozi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pak je to hurly od 105 ks, nosi on to bez frke, kak veli toma, to je suho, po bali cca 300 kg, nego slike su odlične, kaj se tiče vilica, možda ima i onaj priključak sa 3 špica, pa na svaki jednu natakne :D
 
J

jokapz

Guest
he da vam napokon kažem čim nosi. Paletarom ono za palete istovarat u svaku balu zabije jedan vilac a treča stoji na ove dvije.. ;) malo je problem slabo se vidi al znaš put več napamet pa ide bez problema...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma nema što, traktor je mrcina prava, koliko je komšo sati več natuko s njime, koliko vidi ne stoji puno baš, stalno je u pokretu :D sviđa mi se više od Same Silvera 105 (mada su potpuno isti), vjerojatno zbog zelene boje :mrgreen: :mrgreen:
 
J

jokapz

Guest
ma mali je prava mrcina od traktora... Udoban je za radit a zvuk 6taka naježiš se kad zareži!! Neznam koliko ima sati baš ču pogledat a radi s njim svaki dan stalno ima nekog posla za njega

koliko je komšo sati več natuko s njime

Negdje smo se krivo razumili taj je traktor iz Alilovaca to je treče selo od Bankovaca al preko polja je blizu traktorom dodeš za 10 min.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a čini mi se da si reko da ih ima 2 ili 3 ista s prednjim utovarivačem tu kod tebe u okolici, pa jel to stalno slikaš samo jednog ili nji više komada, tj i ove ostale :scratch :scratch :scratch :scratch
Ja više neznam, ovaj jedan ore bez prednjeg utovarivača, tj skinut mu je, ovaj sad trpa gnoj, ovaj voz bale, pa jel to jedan te isti il su to različiti traktoti :scratch :scratch :scratch :scratch :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye
 
J

jokapz

Guest
Ovak ima kod mene u kraju ima 4 xt 105... A na forumu ima slika od njih trojce. :lol: :lol:
Al sve ove zadnje slike su od Ivana (ive) iz Alilovaca Onaj video gdje mali Toni ore isto je od Ive Hiđo mali Toni mu je brat... Sorry ak sam vas malo zbunio nadam se da sam sad to ispravio.... :partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma nema veze, samo ti slikaj i stavljaj na forum, koda je bitno čiju su, samo nek idu idu idu idu..... :lol: :lol: :partyman: :prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh