• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Priajtelj već sam par put napisal kaj milsim o tim levim nekim markama, da ti probaš husqvarnu znal bi o čemu govorim 🍺🤭🤠🍻😊🍷🥂🍸🎂🍰🤭Onda bi videl i uvjeril se da postoji bolje, jače, ljepše i sve skupa. Pa nečem ti ja loše 🙂💪🍺😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma znam, ali zna on zakaj sam ga pofalil. 💪Pa i ja sam profi al se nisam pohvalil.
Zato kaje kupil konačno pravu pilu. 😉
Svi smo mi majstori, al ne radimo ko on 1000metri i više drva godišnje. 🍺🙂
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,179
Prijatel je majstor od fotografije. Svaka mu čast, boljih i ljepših slika rijetko da gde ima. Ima oko i mirnu ruku, to nemre nitko poreči. Špek, klobasi, vrhnje i luk su samo dodaci koji djelo krase. :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
I koza je majstor. Travu jede a bombone ser*… 🤭
To kaj si opisal je ovca ;)
Koza je onda ober-majstor: od granja dela kuglice, od trave bombone 🤭
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Ovo nije bas fer od tebe ,na forumu imamo Savorisa ,Smilana i Borislava koji su po meni majstori u sumi i rade na stvarno strmim i losim terenima.
Slazem se, ja sam jos uvijek relativno novi forumas ali sto se tice obaranja i rada na strmim terenima, sto se tice vitlanja...to nisam radio i ne mogu se usppređivati, a uz to moj posao je znatno naptedniji jer ja oborim drvo, natjeram prikolicu pored i tovarim, po brdima je to daleko vise posla pa i mojih 1500 metara je kao njihovih 600-700. Uglavnom, kako sam rekao, iz kutije u drvo 😁

 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Nisam ja nista protiv tebe rekao,ja samo kazem da ima jos forumasa koji se isto muce kaoi ti i imaju puno znanja.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,384
majstori u sumi i rade na stvarno strmim i losim terenima.
Kvalitetno korištenje sredstava namenjenih za šumu je umeće i oni koji to znaju dobro koristiti i iskoristiti ja bih rekao majstorstvo. Kad se to ozbiljnije pogleda to je širok spektar. Svako sredstvo koje se koristi u šumarstvu pojedinac će iskoristiti onoliko koliko ga poznaje, znanje o traktoru, motornoj pili, vitlu kao i mnogo drugoj opremi. Koliko se poznaje ostala oprema, održavanje salje i njezine popravke, nastavljanje, popravka prekinutog struka sajle, izrada omče, lanaca, čokeri za sajle I lance, kada koristiti omče a kada lanac, kako iskoristiti lanac da podnese duple sile, koloture I načini korištenja, podizanje trupca u određene visine preko prepreka, umnožavanje snage vitla 2x,3x 4x puta po potrebama i čime, procjene situacija u rušenju rizičnih stabala iznad krovova kuća i dalekovoda gdje greška skupa. Ma koliko toga ima, pojedinci kao Kupljenac nikad nisu ni videli ni čuli za to, kako da onda kažu šta je majstorstvo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh