• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Mulac

Član
Tu od
8 Velj 2022
Poruka
30
Vjerujem da je tako, hlače su mi najpotrebnije, pa za njih neću ni gledati cijenu, samo bi mi čizme mogle biti problem(imam spuštena stopala i malo me leđa muče pa mi je općenito obuća problem)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,590
Hlače si kupi obavezno i nemoj da ti bide zao novaca za to, sranje se ne događa cesto ali kad se desi...Mislim da je cijena podjednaka stihl, husq, oregon...mozda u par dedetaka kuna je bila kad sam ja zadnje kupovao i mislim da te tri vrste su od naj povoljnijih, opet, bilo kad sam ja kupovao. Sto se čizama tice ja ih nemam, imam neke koje sam platio 500 kuna, obicne kozne ali obavezno sa zastitnom kapicom, bez ikakvog odrzavanja ja ih nosim svakodnevno nekih 17-18 mjeseci i jos su citave. Ne zelim te nagovarati da ne trebaju samo jako je mala vjerojatnost da sam sebe posjeces po stopalu pogotovo sto hlace stite bas do stopala.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Žena se sredila za snimanje a konj i dalje snima motorku..bolje da gledam "saki' u nadi sa joj jesnom budu ispale te proklete gaćice.
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
E kvalitete :cautious:
2018. Husqvarna 135 prve generacije

Protuutezi napravljeni od sinteriranog metala... i osovina stisnuta unutra.
IMG_20230123_224700.jpg
Tko bi mogao predvidjeti da bi se tako sta moglo razlokati

 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
I to baš model kojega imam i ja , e sad baš napamet ne znam koje je godište ali tu negdje.
Morati ću je paziti i maziti , i koristiti one druge dvi a ovu možda staviti u vitrinu.
Samo bi morao prije toga, vitrinu napraviti. 😜
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,348
Biće dobro ako nije var povukao. Sobzirom da var povuče gubi simetriju. Videćemo kako se ponaša, kad sklopiš dali baca.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Radilica je odlično zavarena! Samo je jedan problem sad nastao a to je centriranje radilice, kojeg treba napraviti prije montaže. Tu bi moglo biti problema, ustvari i ne bi jer ta radilica više nikada neće bit u centru!

Ili će pak bit jedina koja će funkcionirati, ako se takva montira.
Jedna od ovih dviju varijanti su opcije! 😳
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
Komšiji je radilica na 028 (ona puknuta koju sam uslikao) bila smotana preko milimetra na strani kvačila, i tako je radila dosta dugo dok na kraju nije puknula, ali se pri radu uopće nisu osjetile neke posebne vibracije jer na kraju takvi motori nisu sami od sebe baš izbalansirani.

Taj komad radilice je dosta porozan pa sam ga morao prvo ispeći da izgore prljavstina i ulja inače je počelo špricati i goriti.

Radilica baš i ne obećava.
Uspio sam ju izbalansirati do +-0.2mm, poprilično sam siguran da ne bi bilo problema u radu, no najveći je problem što je na tom dijelu i ležaj kojeg nateže lijevo desno, iako dosta malo, ali kućište je pola plastika pola aluminij pa bi se to dosta brzo izjelo.
Dalo bi se to tokarskim strojem sada ispraviti, ja ga nemam, a ne znam baš tko bi imao volje i vremena napraviti takav sitničav posao.
Da sam ju odmah mogao napraviti dosjed prije varenja siguran sam da bi uspio popraivti bez problema.

Sve u svemu, ima li tko polovnu ili čak neispravnu radilicu za Husqvarnu 135 za prodati ? 😄
(odgovara s 135,140,435,440)
Bitna mi je samo konusna polovica radilice, pa igličasti ne mora biti ispravan.
 

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Da li je to uopće vrijedno zajebancije? Ako se dobro sjećam, sama radilica i nije nešto ludo skupa bila, cca 300kn? Nisam ziher ali zašto ne provjeriti
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
Originalna nova je daleko preskupa, a zamjenske radilice su mi nekako uvijek zadnji izbor.
Ostatak pile je stvarno u vrhunskom stanju pa mi je žao ne popraviti.
 

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Nisam bio lijen pa sam se čuo sam serviserom oko te radilice. nažalost kod nas ne nude samu radilicu kao takvu iako je po katalogu ima za kupiti zasebno (očito u nekim drugim državama). Tako da je jasno kako nema smisla ulagati tolike pare u tu pilu
 

Najnoviji postovi

Na vrh