• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Danas je nedelja, niš se ne dela povani, sneg je zapal, zima je, pa reko idem malo motorku od šume očistiti i lanc nabrusit,naročit ulje i bengu, tak da je sve spremno kad bum opet išel kad bu lepo vreme, a i ovak joj malo život produžim bar za 5 let, jer jako je bitno održavanje. 🙂🍺👍



























 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Sa li koristis dekopresor samo kad je hladna iĺi stalno?
Isto pitanje za sve?
Kako piše u uputama?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
Stalno. Kad je topla palim na zraku. Dogodilo mi se da sam zaboravil uključiti dekompresor i skoro sam dobil s pilom po nogi.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,678
Na malima nikad, jedino na 592 i to samo kad je velika vodilica na njoj, jedino što ne potežem špagu iz "mrtvog" položaja nego lagano povučem dok capa ne zapne i onda trzaj
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,117
Čisto sumnjam da ćeš joj produžiti vijek za 5 ljeta ako stalno špricaš ovim brejk klinerom .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Osim kaj ljudi više nisu (jaki) kak su nekad bili, pile imaju manje špule na koje se namata štrik za paljenje, pa je zato potreban dekompresor.
2152 se ne da iz ruke zapaliti ak se gumb ne stisne
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Nisam nikad obracao paznju na to sve. Zanimljivo. Bas bi morao probat pogledat malo vise tih pila i probat kresnut.
 

Najnoviji postovi

Na vrh