• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
214
Šteta, tužno. Ko zna kroz kakve je torture prošla ta pila :( Taj koji je radio sa njom, sigurno ju nije kupio.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,637
Šteta, tužno. Ko zna kroz kakve je torture prošla ta pila :( Taj koji je radio sa njom, sigurno ju nije kupio.
Prijatelju. To je nova mi dosla. U kutiji. To sam narucio kod frenda sta ima stihlov servis u pz. Ja mu pokazo koju ocu husq i on u pon narucio NOVU od jednog trgovca dosta hvaljenog tu na forumu. Ovi poslali stari model 2018 god. Nisam htio uzet,ovaj reklamiro i vratit ce ju. Toj po meni bilo APP
 

Green23

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2020
Poruka
175
Meni to nešto smrdi ali to sam samo ja. BTW 545 je zaista okej pila, ova nova bolje izgleda i malo je jača ali ništa značajno
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,637
Smrdi i men. Sreca da nisam zenu poslo da ju ode podic. Smrdi mi das mi za 5000+ kn probali stari model uvalt. Koji ke negdje stajo 4-5 god.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,678
Nebitno je tko ju je podigo, ako je pila u startu neispravna morau ju zamjenit, koliko je meni poznato sa husq tako rade. A zašto su ti poslali tu umjesto Mk2...to stvarno smrdi, inače ako hoćeš nešto od "starih" serija moraš baš naglasiti da to tražiš..
 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
A mislim da imam shemu za uzet ju povoljno sutra. Jel ok?

Evo. Sutra il preksutra dolazi pila. Matematika vise neg solidna. 330 eur i 5 m drva dao.
Znam da će me sad napasti sa svih strana ali... Život me naučio da povoljne sheme nikad nisu povoljne.
Ne bi ulazio u detalje, niti o kojem se to hvaljenom serviseru/ovlaštenom pridavaču radi... Ali tog koji motorku od cca 780e prodaje novu za 330e i 5 m drva ne bi shvatio ozbiljno...
Na taj način se ne trguje NOVOM robom.
Nije ni čudo da piški ulje...
"Čist račun, duga ljubav!"
Lp
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,637
Znam da će me sad napasti sa svih strana ali... Život me naučio da povoljne sheme nikad nisu povoljne.
Ne bi ulazio u detalje, niti o kojem se to hvaljenom serviseru/ovlaštenom pridavaču radi... Ali tog koji motorku od cca 780e prodaje novu za 330e i 5 m drva ne bi shvatio ozbiljno...
Na taj način se ne trguje NOVOM robom.
Nije ni čudo da piški ulje...
"Čist račun, duga ljubav!"
Lp
5 m drva je 300 eur. Dakle 630 eur ispada. I toj to. Malo.rabat i ide to. Pa 572 xp sam prije 2 god platio cca 6530 kn. Racun garancija. Sve ok. A vidt cu sta ce bit u pon ili utorak kad dojde kak treba. Ako dojde.
Usput jel znate koja je uvozna cijena za stihl 261???
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,678
Kad sam kupovao trimer platio sam ga manje već što se prodaje kod direktnog uvoznika u maloprodaji tak da...nije ta razlika cjene nešto ekstra, cijena za gotovinu je 710 eura za 545...ako ti poznanik/prijatelj/kolega ima privatnu trgovinu sve se može iskalkulirati na obostrano zadovoljstvo, sad samo pitanje je što je on naručio i kako da su ovi poslali staru seriju ako je naručena nova, neozbiljan potez u svakom slučaju o kome god se radilo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
@Ghost, a da nabaviš ovakvu vodilicu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh