• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
režem sebi drva (oko 20 metara), režem dedi drva (isto 20 metara) režem s vujcem drva (i njemu treba 20 metara, al ima i svoju motorku), režem i susjedima kad zatreba, pa još ko naleti...pa sam i sve svoje šume očistio ko parkove, pokresao rub šume i sve što je deblje od nekih 10 cm u promjeru porežem s njom na kratko...a šume ima samo 15 rali...;)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ako radiš toliko drva onda nemoj ni razmišljat nego kupuj

imam tri komada kupljena u 3 godine malo mi je previše i četvrta još se nije ni treća opplatila
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
evo je...iz svih kuteva...

pc250014.jpg

By darijus at 2012-01-04

pc250013l.jpg

By darijus at 2012-01-04

:supz:
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Evo danas je haski opravdala povjerenje, porušene tri bukve i prerezano za dvije prikolice.
Pila ima stvarno snage na pretek i milina je s njom raditi. Ja je budem koristio ono za vlastite potrebe pa se nadam da će dugo služiti.
 

Prilozi

  • DSC01683.jpg
    DSC01683.jpg
    58.3 KB · Pregleda: 712
  • DSC01675.jpg
    DSC01675.jpg
    58 KB · Pregleda: 595

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Evo danas je haski opravdala povjerenje, porušene tri bukve i prerezano za dvije prikolice.
Pila ima stvarno snage na pretek i milina je s njom raditi. Ja je budem koristio ono za vlastite potrebe pa se nadam da će dugo služiti.

koji je to model dali je 365
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Je , 365 bila na "akciji" u 11. mj. pa sam uspio sad još prije nove godine dobiti je po akcijskoj cijeni , veli mi trgovac da su prodali samo u 11 mj 20 komada.
 
Z

zetor4718

Guest
Je , 365 bila na "akciji" u 11. mj. pa sam uspio sad još prije nove godine dobiti je po akcijskoj cijeni , veli mi trgovac da su prodali samo u 11 mj 20 komada.

mogu potvrditi tvoje riječi,ja sam isto kupo 365 na akciji a privatnici oko mene su kupili po 4-5 komada tako da ih je midimalno prodano isto 20-30 komada.ja ču za koji dan rezati sa svojom pa ču vidjet jel je opravdano kako je svi hvale...
 
L

lovac00

Guest
Ja kupio prošle godine 372xp,isto bila na akcij super pila poderala već jednu vodilicu!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa kad su vodilice od materijala žnj klase,iste probleme i meni radi jedna mala Jonsered hobi a jedna Champion ima zbilja origigi i kvalitetnu vodilicu
 

Ttjj

Član
Tu od
29 Pro 2011
Poruka
144
Ja kupio prošle godine 372xp,isto bila na akcij super pila poderala već jednu vodilicu!!

pa kad su vodilice od materijala žnj klase,iste probleme i meni radi jedna mala Jonsered hobi a jedna Champion ima zbilja origigi i kvalitetnu vodilicu
vodilice su sasvim ok,tako da nije do vodilice već do rukovatelja.Jedna vodilica izdrži bez problema nekih cca 500 kubika sječe i prerezivanja,pa ako to nije dovoljno...dakle problem nije u vodilicama...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
vodilice su sasvim ok,tako da nije do vodilice već do rukovatelja.Jedna vodilica izdrži bez problema nekih cca 500 kubika sječe i prerezivanja,pa ako to nije dovoljno...dakle problem nije u vodilicama...

u većem djelu se slažem s tobom
 
L

lovac00

Guest
Nisam rekao da vodilica nevalja nego da se je poderala od rada izrezala je sigurno 250 metri drva od stabla do peći!Kordunaške cerovine i grabovine!Sad sam kupio duromatik super!:gitarist:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
............... a o vodilicama imate temu pa nastavite tamo
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
kao prvo , pisanje velikim slovima se smatra vikanjem odnosno galamom što ovdje nije način komunikacije
kao drugo , ako u svakoj temi pojedinog proizvodjača pila budemo raspravljali o vodilicama onda će rasprava o vodilicama biti smještena u 10tak tema i biti totalno nepregledna i neupotrebljiva
kao treće , tema ''VODILICE'' postoji i šta bi onda trebali tamo da pišemo?
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Jel Svedska jedini proizvodjac Husqvarna?

Ako misliš jel Švedska jedino proizvodi od motorki Husqvarnu to ne,a ako misliš jel samo Švedska proizvodi Husqvarnu kao marku to da.
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Moja Husqvarna je iz Amerike gdje je proizvedena i sastavljena. Manji modeli se proivode u americi, dok se veći modeli i dalje proizvode u Švedskoj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh