• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Pozdrav svim dečkima sa motornim pilama
Uzeo sam skoro husqvqrnu 550xp ima li ko kakvo iskustvo sa njom platil sam je 500 eura nova taze il glajnc nova :drink:
Ako ima po toj cjeni uzeo bi ja par komada,javi samo di i kada se mogu nabaviti

:(handshake):
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Eh i ja bi uzeo par komada al bijaše samo jedna reko moja je i ničija prodaval neki švercer na pijaci a stiiskalo ga za lovu:cool2:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Najprije da je takva inače je 5 700-5 800kn sad baš da se takva pila prodaje na sajmu za 500 eura nova ne korištena,a i šverceri su poznati da ih stišće za lovu :(hi):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
ma dečki čisti šveđanin kakav austrijanac baš sam išao u šumu jučer ko nezna i nije probo može samo gledat na you tubu ekstra brzo ubrzanje snage na pretek preporodil sam se kad sam je uvatio za ručke čak sam posjeko jednog jasenića kojeg mi je otac rekao da ne diram štaš zalomilo se
KAD JE TREBALO NIJE TREBALO A SAD KAD TREBA NEMA POTREBE:icon_kidra:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
To je orginal u kari do asa a tref adut. :p: Vidio sam ja,ponešto takvih orginala,nemora biti da sam u pravu ali sa obzirom na obzir ili je motorka falš ili je priča falš,bez ljutnje ikome možda sam i u krivu :icon_pray:
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Evo uzeo sam još jednu husqvarna 576 xpg ko hoće po skliženoj cijeni 800eura kod nas je negdje oko 8000 kn ako misli da je falš neka i dalje misli da je falš a danas fala Bogu ima nevjernih Toma auuuuuuuuu
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ja sam ljepo rekao da sam možda u krivu,a ako ima pila po tim cjenama reci di ima ja i dalje stojim kod toga da bi uzeo par komada,nerazumijem u čemu je problem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
izbij PDV od tih 8000kn i dođeš do cjene od 800eura i imaš garanciju i boli te k....
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Sta mislite o Husqvarnoj 136, zanima me koliko ks ima, i da li je preteska?
Planiram je kupiti jer mi je cijenom najpristupacnija, a rezem sebi oko 20m godisnje.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ta igračka ti nije za tu količinu drva, kaj god ti netko drugi rekao.:mur:
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Imam 137-icu (2.2 KS) već par godina i zadovoljan sam s obzirom na moje potrebe, no treba ti biti jasno da su ipak to male pile.

Kad sam je kupovao isto nisam imao para za veću, sad mi je malo i žao jer vidim da bi mi pila od nekih 3.5 - 5 KS bila taman.
Ovakve male pile su ti više za kresanje grana nakon rušenja, da se ne mučiš i da brže radiš nego sa velikom pilom.

Da imam potrebe kao i ti, ovako malu pilu nebi ni gledao. Nađi neku jaču ovako 3.5-5 KS i miran si na dugi rok i bude ti ugodno sa njom raditi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Pozdrav Husqvaši. Jučer stigla i u moj dom umjesto 038 koja je svoje dala..

Nadam se da će dostojno zamijeniti i služiti na mjestu konkurencije :drink:

DSC_0628.jpg


DSC_0627.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Kupljeno u HR ili prek grane?
6.5t nije malo novaca.
Vidim da je lakša od 372 za cijelu kilu...a koliko je onda od 38-ice?
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
U Hr. Išla je po staroj cijeni samo sam obećal zastupniku da ne velim di jer je bila zadnja i novi ulazi im diktiraju da su sad 6850 - 5% za keš.. Husqvarna uvjetuje globalne cijene. Napiknul sam se na ovaj model, u Bih ga nisam mogel naći a u Slo iste cijene. Izašla me 6300. Od 038 je lakša točno za 1kg. Uzel sam odma 18" vodilicu nekak mi je pramala ova od 16". :icon_super:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Nekak mi je na izgled to premala pila za 18" :)
Zanimljiv mi je dizajn je tih serija pile: izgleda jako mala zato kaj je niska.
Kak to da nisi išel na 372? Ona je rušilačka pila, poput 38-ice.
Ili pak je odgovarajuća 44-orki? (nikak da skužim Štilove oznake).
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Od ovih stihlovki MS nebi. U par različitih "dimenzija" ljudi sam pital kako su zadovoljni i prevagnula su loša iskustva. Da mogu kupit novu 038 nebi razmišljal. 372 sam imal u ruci.. prerobusno, i preveliko/prejako za moje potrebe...nikak mi ni legla. Inače ovoj je deklarirani mač do 61cm, ja sam uzel 40cm. U servisu su preuzeli na redovan servis ovaj model koji je prodan prošle godine kod njih i koristi se baš sa 61-com. Po podacima ima preko 10 000 paljenja i dnevno je u poslu 5-6h. :drink: Pila igra ko prvi dan...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja znam da lice picu prodaje , ali malo se pretjeralo s ovim dizajnom .

Vaš velečasni
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Kod nas se sa motorkom dela ne gledi ju se :(rofl):,,,

A sad sam ju išel još jemput pogledati baš je lepa..sad mi bude još lepše delati s njom kad sam ju malo bolje pogledal. :(hi):
 
Na vrh