• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Okrenuta je dobro. Nakon dosta pokusaja, kada izvadim svjecicu, suha je, okrenem motorku, iz cilindra iscuri benzina..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Iglica, tj klapna ti je preštelana u frgazeru i previše otvara ili ti je podletjela neka mrvica. Probaj prvo sve ispuhat pa ponovno sastaviti. Ako i onda bude zaljevalo probaj klapnu vratit malo nazad. Između nje i membrane mora biti lufta, a to se od oka i neda baš naštelati.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Jel bi trebalo da klackalica ide u kanal ? Trenutno je poravnata sa kanalicem i kada pipnem je samo otvara diznu. Sutra cu ispuhati pa pokusati, uglavnom svaki puta mi je puno goriva kada odvrnem gdje je dizna..
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Nek tai puno piljevine napravi !! Krasan alat !! Čestitam !!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,525
Savo, nek te dobro služi. Jel to profi izvedba s grijanom ručkom (oznaka xpg)?
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
281
Da ovo je profi. Stigla iz Švedske tamo sam je kupio uz nju sam dobio još turpija i šablon za oštrenje.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Koliko te koštala tak iz Švedske ? Može i na PP, ako ne želiš ovdje "priznat ".
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Kod nas je u ponudei nema. Barem po ovom katalogu kojeg ja imam.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Od tih jačih koda nas su samo 550 XP, 560 XP, 576 XP .
Ima i 390 XP i to je najjača sa 4,8 kW
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
To je tehnički ista pila kao i 560XP, samo je nešto teža i prima dulje vodilice (i malo je šira od 560).
Najvažnija je razlika u koraku lanca: 560 ima 0.325", dok 562 ima 3/8" lanac.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
A... Dulju vodilicu možeš staviti na svaku pilu. Pa i moja 962 ima dulju vodilicu od kataloške.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Moreš, a nemreš.
560 ima užu vodilicu i poklopac, a problem je kapacitet piljevine koji ona nemre progutati jer motor ne gubi okretaje tijekom rada, pa se zaštopa na donjoj strani lanca.

Imal sam 560 na probi tjedan dana. Ludilo, osim kaj nemre toliko "rezanaca" probaviti.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ja nisam primjetil na svojoj da ima taj problem, ali se nekad zna malo patiti zbog toga. Ak ju preveć stisnem. Ipak je najbolje ono kaj je tvornički predviđeno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Bolje je onda kupiti 562, jer je "otvorenija" i ima veći lanc.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ma... Kupil bi ju ja , al nemrem ovu svoju prodat. Jedan jedini tip mi je poslal ponudu i to zamjenu za Sthil 039 uz nadoplatu. JOK ! Ne dam ju za to !
 

Najnoviji postovi

Na vrh