• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

dane949

Novi član
Tu od
4 Lip 2013
Poruka
14
Pozdrav,imam staru husqvarnu 650 originalnu,i nakon promjene membrana kao da baca vise goriva i nece nikako da upali?Jel postoji mogucnost da je do elektronike,te da ne baca iskru u pravom trenutku i ne pali smjesu?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja bi prije posumnjal da nešto oko membrane nije dobro sastavljeno.

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Imaš filmić, usporedba Husqarne i Sthilovke pa pogledaj. Mislim da je u temi o Sthilovki.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,988
Napišeš u tražilicu: Husqvarna 140 opinions i našel budeš odgovore.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Uzmeš obadvije pa usporediš i onda Husgvarnu prodaš a bolju ostaviš sebi :icon_super:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Hahaha dobar si imenjače. Samo ne znam zakaj je onda u Dojčlandu Husqarna prodavanija marka od Sthila :icon_scratch:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj ti to opče kaj govori?
Pogledaj na grafikonu stihla di se u svijetu sve koristi...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Hahaha dobar si imenjače. Samo ne znam zakaj je onda u Dojčlandu Husqarna prodavanija marka od Sthila :icon_scratch:
Nezna švabo kaj je kvaliteta! ;)

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Hahaha dobar si imenjače. Samo ne znam zakaj je onda u Dojčlandu Husqarna prodavanija marka od Sthila :icon_scratch:
i kod nas svi piju bakse , hanikene i raznorazne "lagere" a imamo nekoliko pivovara ...idi u Slo. pa popi beks :icon_jook:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Da.... To samo Husqvarna može. I zato .... Ja biram Husku :icon_eyes:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Neki dan covjek kaze:Zašto se u Njemačkoj proizvode dobre motorke,jer je Šivicarac otvorio firmu kod njih,misli se na gospodina Stihla,kad ono stvarno Švicarac.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Sve su dobre dok odrade dobar posel, a dok se pokvari, onda bi svaka mogla završiti u zidu, a to je večinom dok ju najviše trebaš.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Svaki stroj radi koliko ga odrzavaš,koliko ti daš stroju toliko i dobiješ od njega.Nema tu neke mudrosti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh