• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jel taj model ima ručnu pumpicu goriva?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Emiremir

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
3
all nezz da li moze upaliti bez dobro izmjesanog benzina...ja sam to otprilike izmijeso nezz
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema tu otprilike mora biti određen postotak ulja u benzinu.
Pogledaj dali ti polugu od čoka vrati kad ju dobiješ na čoku,pa ju ideš palit bez čoka.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

brko

Član
Tu od
15 Stu 2013
Poruka
75
auspuh ćeš nači najprije u husqvarna trgovini,meni rikno na 576 380kn plus dihtung neki šarafi i poso 500kn,a polovno nešto ti je rizik
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
A kaj fali tim kopijama?
Nemreš imati jeftino i original.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
A zakaj onda pitaš ovdje, a ne u servisu?
Si pital u Motoreni-ju, v Nedelišću?
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Da li se ler gas smanji na šrafiću L na fergazeru? Na ler gasu mi brzo radi tak da vrti lanc. Husquarna 44 je u pitanju, jako stara pila, ali i pouzdana.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
L i H su za štelanje goriva i zraka a pokraj mora biti još jedan malo deblji šaraf za ler gas. Slika frgazera bi pomogla.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Aha, onda je to šaraf koji je pod oznakom T. Ja sam ne znam zašto pretpostavil da je L (valjda kao low) Tri su sve skupa- L i H koji su zaštićeni nekom plastikom, a ispod njih je taj deblji T.
 

Najnoviji postovi

Na vrh