• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To su rezervari za ulje i gorivo,može da pili ceo dan bez dotakanja.:eek::Neki čistun obriso post.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A kaj češ ... Veselje kratko traje u ovoj državi. Navikli smo. Ko je jamio jamio je .... heheh
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Jucer u radu H61 zatrokira, zapuca zapravo iz auspuha i ugasi se. pokusam upaliti, ali neuspjesno, 3 sekunde rada i ugasi se.. ohladi se i nema sanse upaliti. danas cio dan pokusavao nece. Iskru ima na svjecici ali meni djeluje slaba. Ne znam koliko jaka iskra treba da bude ? Nema sanse da upali, ni kada ulijem malo goriva u cilindar, ni da se javi... Neko ima neku ideju ?
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ima kompresiju, nece da zapali smjesu. Svjecica je stara 10 dana, pokusao i sa par ostalih koje imam i nista. Iskru baca, samo sad ne znam da li je dovoljno jaka. Podesio bombinu sa listom papira ali ne pali.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Da ti možda ne probija onda gdje struja? Provjeri žice komplet. Uhvati se za svjećicu i potegni, ako te struja samo poškaklja znaći da je preslaba, ako te drmne dobro tak da ti prsti zadrvene onda je ok.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
hahahahaha kawa, jesi mu pametno rekel. Ako ga tak zdrma sjetil se bu i tebe i familije i ostatka susjedstva
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ne svidja mi se bas taj nacin testiranja jacine struje :) Kablovi su uredu, nisu ostećeni nigdje. Bit ce novu bombinu kupiti onda.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Da ti možda magnet nema lufta? Gle tak su naši stari to isprobavali bez instrumenta. Pa nije to opet tak jaki šus! ☺
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
Pitanje za znalce,husqvarna 372xp,danas primjetim kod natakanja benzina ,ostane ispod pile mokro,kao da curi negdje,kad cep zavrnem nista ,kad otpustim opet mokro.
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
moja vec dugo nije htjela radit kako treba i sad podzadnje nije uopće imala snage sam je trokirala, mislio ju odnjet u komet al me moja znatizelja sprjecila. Otvorio sam karburator i ocistoi onu membranu i sve ispuho sad radi bolje nego ikad.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Zašto motorna pila počela bacati puno ulja? Nedavno sam stavil novi čep na spremnik od ulja jer sam par godina imal neki improvizirani gumeni čep (za flašu)
Sad šiba ulje dosta jako, prebzo ga troši. Da li to ima veze s tim da su na čepu ugrađeni neki "odzračnici"?
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
View attachment 14732
Eto slike ,imam problem curenja benzina kroz ovu crnu rupu,kod crijeva ,neznam dal bi to trebao biti cep ili neki povrat,nije bilo nis spojeno ,kad naljevam do vrha tu curi van.
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Stjepane ja nisam siguran kaj je to na huskvarni ali ako ništa nejde na taj dio,tu je vjerojatno nepovratni venil ili ti odušak zraka za rezervar.

Otiđi kog dobrinića i pitaj sigurno ima taj dio,ako se neda mjenjat slućajno traži po njuškalu.
Eto toliko od mene.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Kupio bombinu za husqvarnu 61, iskra super kada naslonim svjecicu na masu (cilindar), magnet nema lufta, msm podeseno vizit kartom plastificiranom i ne dodiruje kontakte. Nove membrane, klackalica, dizna, ali nece da upali... klackalica poravnata sa kanalicem u karburatoru, kada pokusam upali nista, otvorim poklopac gdje bude klackalica, puno benzina bude.
 

Najnoviji postovi

Na vrh