• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

nenadshone

Član
Tu od
30 Srp 2012
Poruka
32
Sad kad kreneš stisnit vilicu prstom, mora počet otvarat tek da se poravna sa bočnim rubovima.

TO se nevidi preko slike, moraš uživo :D

mislis na ove rubove unutra, onaj kanalic gde se nalazi vilica?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Huski 61ff bi gledao, ako pitaš za stariju gardu.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
H61 mi se zalijece u radu pod gasom, na leru radi savrseno. Pali odlicno. Karburator je nov, izrezala s njim do sada nekih 35-40 metara drveta savrseno. Elektronika nova. Semerinzi su mijenjai ljetos. Kada doziram gas i mogu rezati s njom, ako dam preko pola gasa onda ide u turazu i vristi, ne vrijedi stelovanje sa H vijkom.. Jel neko ima predstavu ? Trebao bih u sumu ovih dana ako ne bude snijega pa da pokusam rijesiti...
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Kad si mijenjao filter goriva, jesi li provjerio da nije negdje zaštopano crijevo koje dovodi gorivo iz rezervoara?
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Nisam gledao je li zastopano, kontam pali bez problema i radi na leru.. Filter goriva je mijenjan prije godinu. Nadam se da ce biti tako jednostavna popravka..
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
od profi je 560xp (562xp) a od all round 555, 365 i rancher 460 ali njega više nema u ponudi kod nas.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Pre nekog vremena pisao sam ovde da sam imao problema sa spadanjem lanca. Zatezač nije bio ispravan i na kraju je pukao. Zamena u garantnom roku koštala 20 evra. Da li je normalno ovakav kvar platiti u garantnom roku, jer smatram da je to bila fabrička greška? Posle servisa testera radi ko sat. Iz razloga da se otarasim lokalnog servis-zastupnika prodao sam trimer jonsered 20-36, uskoro ću i testeru, i preći na drugi brend.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
To ti je serviser procijenio da je puklo usled nestučnog rukovanja i slično tako da nije računao pod garanciju.
Možda da si odnio prije pucanja ali opet bi se on izvadio na neki izgovor.

To ti je klasika svih servisera , nebih rekao da ćeš se i sa drugim brendom usrećiti ako gledamo u garanciju jer svi gledaju da prođu što jeftinije.

Tako sam ja imao sukob sa serviserom kojem sam odnio onaj mali agregat na popravku u garantnom roku , čovjek se čisto naljutio na mene jer sam na licu mjesta pri preuzimanju sa servisa htjeo prvo da upalim i probam agregat prije nego što potpišem list o ponovnom preuzimanju gdje piše da je agregat ispravan.
Gledam budalu i smijem se a ni njemu nije jasno kakva je budala sa ove strane..........
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ja obično imam sreče sa reklamacijom novi trimer krepal u radu odnesel sem ga u servis dečki me poslali na kavu riješili problem i još mi platili kavu . Čak i sa rusom sem riješaval reklamacije samo tad se serviser čekal 20 dana i uvijek je riješil problem jedino kaj je puno puta dolazil nekad i nako 2 do 3 rh .:icon_thumright: (trimer nije bil Huski)
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
@Savoris
Nosio sam i pre pucanja, (50 puta najmanje spao lanac), ali su me smatrali nestručnim tj. budalom. Bez obzira što od 1986. imam testere u rukama. To me je najviše pogodilo.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
A jesam!:icon_fU:
Znate šta sam još uradio? Otišao u tržišnu inspekciju gde su mi rekli da je servis trebao da izda neki papir gde je trebao da obrazloži kvar i razlog zašto ja moram da platim nešto što je u garantnom roku. Kazna od 800 do 4000 evra. Kad sam to čuo odustao sam od traženja pravde. Ima radnike otišlo bi to sve preko njih.
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Prije 3 godine uzeo novu 560XP. Prvo ulijevanje ulja iscurilo. Magnezijsko kućište bilo porozno. Ovlaštenom serviseru odnio i zahtijevali servis.. dakle raskapanje i ponovno sastavljanje kompletne pile. Kažu 40 dana se čeka:icon_oak:.

Došao sa servisa na posao. Poslao mail u Husqvuarnu Švedska. Za pola sata su me zvali iz Drezge; gdje sam ostavio pilu u kojem servisu i da li želim u toku dana novu i možda sa novim modelom poklopaca..

Jako brzo riješeno. Pila me do 17.00 čekala; nova sa novim modelom poklopaca..

Nakon 3 mjeseca izašao novi remap procesora i zvali su me na besplatan servis.

Motorka kao motorka.. nemam prigovora. vrhunac!
 

Najnoviji postovi

Na vrh