• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da , jednostavno treba tražiti pismeno obrazloženje , ne tražiti , inzistirati ..nakon toga se okreče priča i pristup stranki .
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
@Štore 502
Tako sam ja trebao da uradim. Sad imam testeru u garantnom roku a u slučaju kvara moram da idem 25km od kuće umesto 2,5 jer neželim više da imam posla sa ovim servisom. Usput ko me pita za preporuku a pitali su, sve najgore za ovaj brend i servis im odgovaram.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
I znaci ti sad tu zbog jednog id***a crnis cili brend ???

Serviseri da su budale i da gledaju proc sto jeftinje to znam iz iskustva odavno,
al ovo je cisto tvoja greska, sto nisi iso na trzisni sud i malo to produbio,pa bi dosao do svog zadovoljstva.
Uostalom ni huskvarna ni stil ni nijedna marka nije savrsena ,svakome se na proizvodnoj liniji moze potkrasti greška,zato tu i je jamstvo,a to sto se ti neznas izboriti za svoja prava e to je druga stvar ....

Ja sam na sud iso zbog hebenog miksera od 108 kuna, ne zato sta mi je triba mikser i sta mi je bilo skupo i sl..nego samo zato da dokazen onon budalini u ducanu da mi po mom zahtjevu mora dat novi proizvod ukoliko stari rikne u roku 15 dana, tako isto i za motorke postoji zakon,samo ga triba potrazit i iskoristit.
Da na kraju san dobija odstetu od 538kn,sad sam bogat .... mozda bi se i tebi isplatilo za motorku...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,969
Na mojoj Jonsered 2152 (H353) bila je porozna (loše zavarena) zadnja ručka i slinilo je gorivo. Zval sam Hajster, gdje je i kupljena. Kak sam kupil zadnji primjerak, a više ih nije bilo u ponudi, naručili su neispravni dio. Došel je nakon nekih tjedan-dva, te su pilu popravili bez riječi. Još su mi ponudili zamjensku pilu za vrijeme čekanja.

Svakoj se marki može potkrasti greška. Ti imaš loše iskustvo i zamrzio si marku. Nije marka kriva ako se serviser loš. Budi siguran da, napišeš li pismo Husqvarni ili bar uvozniku, serviser dobiti packe.

Zapamtite jedno:
dobro riješena reklamacija je bolja reklama od samog proizvoda koji se nikad ne pokvari.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma je ..sad imaš tri traktora , dva auta , trimere , motorke , brusilice pa ima da si samo na reklamacijama ...
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
@Tomislav523
Napisao sam da sam bio i odustao kad sam video kolika je kazna. Nisam hteo da ih dokusurim. Lepo sam se konstatovao sa inspektorkom. Samo mi je žao što nisam napisao pismo fabrici.
Sad ispada da kudim brend. Džaba on ako nemaš izbor za servis. Ja mogu da odnesem moju testeru kilometar dalje u Oleo mac ili još tri dalje kod školskog drugara u Stihll ali uvek će oni popraviti i debelo naplatiti.
A što se tiče ove moje testere da ima plastike, ima. A da ima mnogo plastike, ima baš mnogo. Ko dečja igračka.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,969
Todos, još uvijek stigneš napisati pismo...

Puknuti, pa kaj onda kaj imam?
Štore nije imal reklamacija u garanciji.
Same smo uvezli sami, a nije bilo pravog zastupnika, pa se nije moglo reklamirati
YM je kupljen rabljeni...
Auti su kupljeni rabljeni (jedan pod garancijom, mijenjali su mu bobinu na jednom cilindru)
S jednom Jonsered pilom i Husqvarna trimerom nije bilo reklamacije....
Ima još puno toga kupljenog...kućanski aparati npr. Nije bilo reklamacija. Imal sam sreće.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
I ja mislim da bi ti to pismo trebao poslati , lijepo obrazloži svoj preblem i NEljubaznost odnosno nerazumijevanje servisera , još ako imaš i neku sliku to bi bilo pravo.
Serviser će sigurno dobiti po prstima i ušima , što i zaslušuje na kraj krajeva.

Jedina garancija koju sam imao uspiješnu je bila za mikser kučni za kolače , odnio ja na servis , ljudi se počeli izvinjavati jer nemaju taj stari model na stanju ali su rekli da ga mogu naručiti i da će doći prilično brzo.
Takođe su odmah ponudili bilo koji drugi model da uzmem što sam i uradio jer smo to sve završili za par minuta , iskreno nije mi se dolazilo radi te sitnice.
Jako ljubazni ljudi , jako ozbiljan servis.
Radilo se o GORENJE mikseru i ovlaštenom serviseru koji radi samo gorenje.
Isti taj servis mi je i veš mašinu u garantnom roku uradio u roku od 24 sata pošto sam ih zamolio da požure jer je u kući bila i mala beba što su ljudi odmah sutra dan riješili.
Rijedak slučaj ali vrijedan pomena.

I to je njihova reklama kako reče ZJ , mene su jednostavno kupili kao mušteriju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,969
Todos, nisi li ti imal nekih primjedbi i na trimer? I isto te servis zafrkaval...
Ili je to bil NETKO DRUGI?
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Jeste, jeste isti. A trimer me zezo samo tako. Zamislite kad me u jednom momentu za trimer pitao još koliko traje garancija jer mu je preko glave besplatno servisiranje tog trimera. U startu je bio problem, ja sam ga kupio 2012. a na pločici i na delovima je pisalo proizvodnja tokom 2008. Umesto da bude popust baš zbog godina, oni ga smatraju potpuno novim. Pa nije isti stroj proizveden 2008. ili 2011-12. Još jonsered motorka 2150 bila ona jubilarna i u katalogu je pisalo da ide sa njom torba. Međutim on je te torbe podelio sa drugim modelima. Davno je to bilo 2005. i tad sam insistirao na toj torbi. Posle desetak dana dobio sam ali husqvarnina. I dan danas je ko nova, koristi je 555, hahaha...
Nevezano za temu i ja sam pre nekoliko godina imao odlično iskustvo sa Gorenje servisom. Dolazi majstor da popravi frižider. Najednom počne da se smeje. Hahaha... Šta je smešno? Dvanest dana do isteka petogodišnje garancije! Pa šta? Sreća! Kaže on jeste sreća! Pitam ja koliko bi koštao servis(crko freon) da je istekla garancija? 110 evra. Taj frižider je u životu kod mog oca...ja imam sa inventer motorom, desetogodišnja garancija. Zašto i proizvođači drugih proizvoda ne daju veće garancije od klasike 2-5 godina. Ovo 5 se većinom odnosi na belu tehniku.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Todos, još uvijek stigneš napisati pismo...

Puknuti, pa kaj onda kaj imam?
Štore nije imal reklamacija u garanciji.
Same smo uvezli sami, a nije bilo pravog zastupnika, pa se nije moglo reklamirati
YM je kupljen rabljeni...
Auti su kupljeni rabljeni (jedan pod garancijom, mijenjali su mu bobinu na jednom cilindru)
S jednom Jonsered pilom i Husqvarna trimerom nije bilo reklamacije....
Ima još puno toga kupljenog...kućanski aparati npr. Nije bilo reklamacija. Imal sam sreće.
aj boga ti nije meni žal kaj ti imaš ..da Bg da imao duplo ..troduplo

samo kažem da mi te žal kaj stalno uz takav stav obilaziš servise s zahtjevom za reklamacijama

takvu stvar treba odmah razbiti i prištedjeti sekiraciju
Moj moto je bolje kupiti po sreči nego ukrasti s računom od trgovca
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,969
Pa ne sekiram se. Do sad uglavnom imam dobra iskustva s reklamacijama, kojih je, doduše, i bilo malo.
 

husqi236

Novi član
Tu od
15 Velj 2017
Poruka
6
Pozdrav! Novi sam u ovim "šumarskim"vodama a ujedno i na ovom forumu. Naime, povremeno se bavim odrzavanjem vocnjaka, ponekad neka drva sredim, pa sam se odlucio na kupnju neke motorke.Dugo sam citao, a i ujedno procitao na ovom forumu (mislim) i odluka je pala na husqvarnu 236 za moje potrebe vise nego dovoljana.Kupio sam je novu, kupio neko ulje za lanac,napravio mjesavinu sa stilovim uljem, smontitao lanac i malo ga dotegao i upalim je.Isjekao sma neka drvan (nesto sitno) odlozio sam je i ujutro je bila lokva od ulja ispod motorke, tako i sljedece jutro.Da li je to normalno?da li ima utjeca ulje za lanac? marka ulja ?. Nadam se da vas ne smaram sa opsirnim opisivanje, druzicemo se jos . pozz
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,651
I da nisi stavio baš odgovarajuće ulje za lanac, ne bi smjelo toliko curiti van (kad pila miruje). Reklamacija.
 

husqi236

Novi član
Tu od
15 Velj 2017
Poruka
6
Provjeri i čep, zna se desiti da ona gumica malo nakrivo nalegne i stalno slini.

cep je ok, lokvica se napravi na onoj strani gdje je mač. Mada je sumnjam da je previse rijetko ulje da li to ima smisla ? moracu lancol uzeti
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
981
Samo ti nju nosi na reklamaciju dok vazi garancija,,,,nedavno sam uzeo novu husqvarnu 135 i sve je uredno,,,nista ne curi..Od 6 motorki koje imam samo se na jednoj zna desiti da malo ostavi fleke ali nije puno
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Možda je šaraf za podešavanje količine ulja za podmazivanje lanca odvrnut previše..meni se dogodilo na 372xp!
 

Najnoviji postovi

Na vrh