• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Dimnjacar

Novi član
Tu od
20 Velj 2017
Poruka
9
Ma neznam, to cu uzimati preko sumarije pa sta dobijem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
@Dimnjacar pila nikad nemože biti prejaka,samo može biti preslaba.Ja da sam na tvom mjestu ipak bi kupio neku ozbiljniju pilu.
 

Dimnjacar

Novi član
Tu od
20 Velj 2017
Poruka
9
Ma razumijem, i Sam sam takvog razmisljanja, sta god kupujem kupim uvijek ono bolje. Ali ce pila doslovno rezati 3 dana godisnje i mislim da mi ne treba model 365 iako mi sam pogled na one zubce na lancu mami osmijeh na licu!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega rorac:(giggle):(Dimnjacar)jeli si razmisljal o elektricni pili.
Nije bucna,ne dimi,lagana je i sigurnija a to ti brez problema oddela a ktome dosta jeftinija,nema kvarova.
Doma pilim iskljucivo s njom a i zetonja se opametil te i on domaj reze s elektricnom i veoma zadovoljan.
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Bit ce ti da dobra,samo ju nemoj jako forsirat. Cer je dosta tvrd za rezat..isteras rezervar to pocjepas i sve tako..
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ma razumijem, i Sam sam takvog razmisljanja, sta god kupujem kupim uvijek ono bolje. Ali ce pila doslovno rezati 3 dana godisnje i mislim da mi ne treba model 365 iako mi sam pogled na one zubce na lancu mami osmijeh na licu!

Evo vidiš i sam si ju nanjušio,uzmi 365,ako vec kupuješ Husqvarnu i imat ćeš pilu kako Bog zapovjeda.Možda ti treba 3 dana u godini,ali ako ti treba još jedan dan za nešto ozbiljno,imaš ju.Trajat će ti vjerovatno 20 godina ali imaš nešto što si platio ne puno više,kad se usporedi kvaliteta,a onda znaš zašto si dao novce.
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
359 profesional i nemate brige, ali više je nema u ponudi. Sad su drugi modeli u igri. Već 6 godina radi oko 150 m drva i samo toči i vozi, bez posuđivanja i točenja tuđe mješavine. I samo Husqvarna ulje za mješavinu.

Nema ih na njuskalu u ponudi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dimnjacar

Novi član
Tu od
20 Velj 2017
Poruka
9
Napokon sam je kupio 365 model. Al ju nemogu kresnuti!? Sve sam napravio kako treba; kocnica, cok, startna pozicija i verglam kao blesav i nece. Cak sam stisnuo i dekompresiski ventil, pici gorivo kroz njega van ali opet nece. Moli savjet!!!
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Me tiskaj dekompresijski ventil, ako se nije vratio izvuci ga van prstima, skini svijećicu da ti ishlapi višak goriva. Povuci čok i pali dok ti se pila ne "javi", nakon toga vrati čok i pali, pila radi na većim okretajima, čim stisneš gas i pustiš dolazi do normalnog rada. Malo ti je presaugala.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Presisala. Skini svjećicu, malo izverglaj da se izbaci višak goriva, osuši svjećicu i probaj opet.

Dekompresor koristi uvijek, nema razloga da ga izbjegavaš.
 

Dimnjacar

Novi član
Tu od
20 Velj 2017
Poruka
9
Ma poludio sam vise, ma sto god radim sa strojevima; imam 2 trimera, staru motorku, frezu... sve benzin. Ali do sada nisam imao husqvarnu. Pa reko mozda ima neka caka?

Ponasa se kao da nema struje,cak je i auspuh mokar. Kad skinem svjecicu baca iskru. Lud sam. Da se nije u ducanu neki majstor igrao sa diznama LH pa je pojebo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Koliko se sjećam na novijim huskama je ograničen hod šarafa sa plastičnim prstenovima i može se samo malo pomjerati možda manje od pola kruga. Čak i malo razdešena morala bi bar da se javi.

Ostavi je sad, svakako je kasno. Neka do sutra ispari ti što je zalilo, sutra će kresnuti na prvu. :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Si kupil rabljenu,ti je dobro gorivo.Mene je jednom jebala svecica,gledam ima iskru,ruka mi otpala i nece,gledam opet svjecicu i nema iskre, del novu i sve super.Negda smo dok se zalijala,zaprli cok, pun gas da se otvori leptir da dobije zrak i mora da vuzge ili nije nekaj vredu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Napokon sam je kupio 365 model. Al ju nemogu kresnuti!? Sve sam napravio kako treba; kocnica, cok, startna pozicija i verglam kao blesav i nece. Cak sam stisnuo i dekompresiski ventil, pici gorivo kroz njega van ali opet nece. Moli savjet!!!
preljeva , radi mebrana ili iz nekg razloga ne zavara "iglica "
 

sarago

Novi član
Tu od
12 Ožu 2012
Poruka
27
kod mene je bila identična situacija, nova Husqvarna 545 (sa elektronskim podešavanjem) i nikako da upali i stalno puno goriva u cilindru. Odnio je tamo gdje je kupljena, posušili svjećicu, uštrcali nekakvog spreja u cilindar, kresnuli i odmah upalila.
Tip je turirao par minuta da se uštima i od tada sve 5, pali uvijek iz prve. Kaže da nove pile dođu konzervirane i da zna bit radi toga problema pri prvom paljenju.
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Pa ja kad sam kupio svoju 359 odmah u servisu su ulili malo goriva i ulja te ju je majstor upalio ostavio malo da radi i nista nije podesavao sve je bilo ok ako nece sto se i meni zna dogoditi kad ju moji sinovi zajebu pila u desnu ruku ful gas spaga u lijevu i opleti dok ne upali to najcesce naprave kad je topla povuku cok i spagu par puta a onda stari pomagaj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh