• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma nije moguče pa napravila je ukupno cca 200 metara drva a nije to opet neki slab motor ili nešto, sječam se kad si pitao jel ima ko kučište i nado sam se da nečeš napisati to što si napisao :mur::drink:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
moja sljedeća je definitivno stihl pokraj 3 husqvarne stihl ms660 čuda radi
ove godine 1400m3 zimus u sječi i do sada min 1000m drva i dalje radi promjenit španer lanca i jedno 5 vodilica
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Kliko znam ti imaš 359,365 i 372,a ruku na srce to nije za uspoređivat sa MS 660 :(wait):.Vidiš ja sam ih promjenio mislim 5 kom od kojih imam još 3 sve su bile savršene osim jedne koja mi je krv popila toliko da sam ju doslovno razbio čekićem,a kupljena sa druge dvije isti dan sa kojima nikad problema i danas rade bezprjekorno,ali eto valjda sam naletio na jednu.Ta mi je popila živaca da sam stvarno uzeo čekić i opalio ju po sred cilindra,nije mogla dva dana da joj nije neki bog,ali uvjek drugi kvar,pola vrjednosti pile sam potrošio na gorivo vozajući ju tamo vamo.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ok slažem se sa tobom da nisu za uproređivati niti ih uspoređujem po snazi hoću reći da nisam imao nikakvih problema u odnosu na husgvarne na toliku količinu posla sljedeća možda bude ms441 ili opet ms660
Osnovno i meni najbitnije za husgvarnu na mom području je ovlašteni servis katastrofa a dijelova ništa znaš kadneked nema običnu vodilicu 45cm
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ako hoćeš 441 moja preporuka UZMI imam 2kom pila samo takva :(y): al ovo je već za drugu temu.Uzeo sam i 661 ali tek joj je dva mjeseca pa ćemo i to vidjet,ali i dalje meni nekako najdraža 390xp,možda samo stvar navike.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
za sada ne ništa jer sa ove 4 pokrivam potrebe nagodinu planiram bar 2kom jer mislim širiti posao
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ekipa, ja sutra svcoju vozim u servis, prije koju godinu sam tastu dao ms 440 što sam novu uzeo i ta mi se napila krvi... a na njoj je tastu pukla ručka kad mi je poomagao rezati drva, isti dan kad i meni ova ošla u ***** a tokom mog boravka u valturi sam prodao stilovke tako da sam sad sirotinja i to velka, nadam se da če sutra ovu riješiti u servisu za malo novaca i odmah jer mi treba još jučer, stari malo čačko po njpj i kaže da na gornjoj membrani ima malo smeča ali se nije usudio kopati dublje po njoj jer mu je to prva huska
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Gdje kupiti u Zagrebu najpovoljnije Husqvarnu 365?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

echoo

Član
Tu od
17 Pro 2011
Poruka
43

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gdje kupiti u Zagrebu najpovoljnije Husqvarnu 365?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Imaš u velikoj Gorici,Dobrinic za huskvarnu i u blizini je i ducan za stihl,pa usporedi i vidi ako si u prolazu.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jučer bio u servisu i za 180 kn rješun problem, promijenio crijeva goriva i membrane po meni dosta povoljno, od 180 kn 110 je za sat posla a ostalo dijelovi, servisirana u ivaniću...dojam o servisu i serviseru više nego odličan i sve pohvale još samo da kiša stane pa da odem napraviti pravi test s njom:icon_blackeye: daju garanciju na obavljen poso o 6 mjeseci...govori serviser da je bila jedna serija sa nekom greško na rasplinjaču 365 xtorq eee da i koliko sam skužio da ide isti set membrana i na 372 xp
 

sina

Član
Tu od
21 Ožu 2014
Poruka
150
Zvao sam dosta trgovina i svugdje ista cijena...
4999,00 - 5% ak se plaća gotovinom...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
365 sam platio pred 3.5 godine 4500 kn za keš. To je bila neka akcija tada i ispod te cijene nisam više nigdje nikad vidio taj model.
 

echoo

Član
Tu od
17 Pro 2011
Poruka
43
jučer bio u servisu i za 180 kn rješun problem, promijenio crijeva goriva i membrane po meni dosta povoljno, od 180 kn 110 je za sat posla a ostalo dijelovi, servisirana u ivaniću...dojam o servisu i serviseru više nego odličan i sve pohvale još samo da kiša stane pa da odem napraviti pravi test s njom:icon_blackeye: daju garanciju na obavljen poso o 6 mjeseci...govori serviser da je bila jedna serija sa nekom greško na rasplinjaču 365 xtorq eee da i koliko sam skužio da ide isti set membrana i na 372 xp
365 xtorg je potpno ista pila kao i 372xp samo na jednom prelivnom kanalu ima jednu pregradu da malo smanje snagu sa 5.5 ks na 4.8 a onaj koji to ne vjeruje nek si pogleda tvorničke brojeve pozicija i vidi se da je samo razlika u cilindru koji nema tu pregradu na 372xp
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Karabaja jesam ti rekel membrane...
Njih si mogao sam promjeni i 110kn ostaje u džepu.
Zakaj ti je na tak mladoj motorki mjenjal crijevo?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
oficir ti hoče reči da ti je ovaj vjerojatno promjenil samo sviječicu a naplatil ovo sve ostalo
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Karabaja jesam ti rekel membrane...
Njih si mogao sam promjeni i 110kn ostaje u džepu.
Zakaj ti je na tak mladoj motorki mjenjal crijevo?


ma nisam baš za tu finu mehaniku a i ne volim biti majstor za sve jer ne vjerujem u ljude koji sve znaju, ja radim drva i to mi solidno ide te od toga živim, netko servisira motorke i takve stvar i u tome je dobar, netko se bavi politikom... ima jedna poslovica "ne maži se s ugljenom ako nisi ugljenar" ...ne kažem da sam sam pokušao da ne bih uspio ali nisam propao za tih 110 kn a opet imam nekakvu garanciju...a crijeva su relativno pohabana na mjestu di prolaze kroz kućište a skoro nova motorka...
uglavnom nije mi žao tih novaca a u tom vremenu dok je motorka bila na servisu ja sam u bircuzu imao poluformalni sastanak za daljnji otkup drva te sam odmaro moždane
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ima u zagrebu odličan serviser i prodaja huskvaren servis se zove PILE VILE ,I kad je motorka tam dobite zamjensku dok se vaša ne rijesi,a najbolji su mi ovi moji lokalni sumari uzme hoby huskvarnu u normalno roka snjom do iznemoglosti i onda se čudi kad crkne zato se i kaže skrti plaća dva put
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ima u zagrebu odličan serviser i prodaja huskvaren servis se zove PILE VILE ,I kad je motorka tam dobite zamjensku dok se vaša ne rijesi,a najbolji su mi ovi moji lokalni sumari uzme hoby huskvarnu u normalno roka snjom do iznemoglosti i onda se čudi kad crkne zato se i kaže skrti plaća dva put
a bezobrazno jeftino oštere lance
 

Najnoviji postovi

Na vrh