• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ak je dvodjelni lančanik, onda nema brige. U drugom slučaju preporučam zamjenu lančanika novim.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Šalica kuplunga na osovini ima ripne. Na ripnama je prsten, na kojega naliježe lanc.
Ma, sigurno znaš kaj mislim.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Znam, to sam i napisal.
$_35.JPG
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Decki fala lepa na savjetima,bum onda ostavi taj list a lancanika provjeril,zutra ak bu vreme bude vatreno krstenje pa bum videl kaj sam kupil.Decko je zgledal posten al vdenesnje vreme dozivis svasta ljudi se naucili lagat od politicara,lepo bi vas prosil ka mi probate za zutra delati vreme ja sam onemogucen al ne mojom krivicom,nikaj od devize ,petak dan za metak.:icon_thumright:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Samo deri i pokazalo se bude ako ne vredi,ako ne vredi opet na njuskalo s njom...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Oficer ti si neki zajebani tip valjda ne vucis svoju decu tak.Pak sam ne blesavi da nekoga zajebem pa kam bumo tak dosli,ja sam to prerasel a uostalo lik mi je ne daleko tu prek drave bolje da ga nabuhljem se mortik opameti pa mi bo zahvalen da je prgledal.:x:
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
lud si međimurec :icon_eyes:

al preveč penez si mu dal.

200 eVra mu je plafon bil :eek::
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Nije preveć. Ta pila je koštala cca 4500kn nova.

Moja je stara isto 6 let...a potrošila je jedan lanc...pa koliko bi onda, po tebi, vredila???
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
ja sam to tak ironično napisal...

4500?

to ti je relativan pojam

za keš je išla 359 za 3800 kuna

a 6 g stara bez garancije i nek treba lanc nikak prek 50 % vrijednosti...

bar ja nebi dal... dodal bi malo i kupil novu
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro malo sem je bedast al dugo gledim oglase i cene novih(jebala ih plastika) pa mi se vidi cena vredu a lanec je novi i membrane,no zutra bu dosla istina na vidjelo a vi prosim lepo vedrite....:icon_pray::=-:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Matek ne bi se složil,ak je 6 leta stara za pola cene treba za novu dat još jednu polovinu cene nove a ne samo malo.No svako zna za sebe i što si može priuštit.:(angel):
 

brko

Član
Tu od
15 Stu 2013
Poruka
75
koliko košta 560 xp kod nas je oko 900 eura

koliko je cijena 560 xp u bosni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
imam husqvarnu 137 (onu malu) i dosta sam zadovoljan sa njom samo imam problem kod podmazivanja lanca ili je pumpa ili nesto ali slabo baca ulje u usporedbi sa 038 stihlom nista jel imo neko slican problem i dali treba mijenjat pumpu ili se to moze kako pojacat
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pogledaj u Upute i tam bi ti trebalo pisati da li ima šeraf ( vijak po @puknutom ) za podešavanje podmazivanja. Ne znam da li to imaju sve motorke, ali večina ih ima. I ako tvoja huskqvarna ima, moraš podesiti tak da isto potroši goriva i ulja !
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pogledaj u Upute i tam bi ti trebalo pisati da li ima šeraf ( vijak po @puknutom ) za podešavanje podmazivanja. Ne znam da li to imaju sve motorke, ali večina ih ima. I ako tvoja huskqvarna ima, moraš podesiti tak da isto potroši goriva i ulja !

ne znam zašto me nabijaš na taj vijak ?
ti si reko da treba podesiti gorivo i zrak ,nisi prvi da to tako govori niti zadnji..moj križ je u tome jer sam odmah tim vijcima dao ime L iH...a na njima se uvjek štela gorivo ...
cijela zavrzlama ili nesporazum nema nikakve veze s nazivima vijak ili šeraf
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Joj daj @ puknuti .... to je iz čiste zajebancije ! Uostalom, imaš praf kad veliš vijak. Ipak je to naša, književno-hrvatska riječ ! ( a znal sam da buš videl )
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Onda ne znam ! Možda je onda zaštopan izlaz ulja na vodilicu ?
Ne znam da li motorke imaju kakvu pumpu, ili nekaj slično, ili to funkcionira na principu slobodnog pada !?
 

nenadshone

Član
Tu od
30 Srp 2012
Poruka
32
imam jedan veliki problem na husqvarni tommos 61, do pre par dana nije htela da radi, znaci upalim je i cim dam gas ugusi se i ugasi, i tako iznova. upalim je pod sauhom i cim vratm sauh i pipnem gas ugasi se, a onda danas nece ni da upali. svecicu sam pregledao ispravna je, kupio i zamenio nove membrane na karbu, dihtunge, iglicu karburatora, celu klackalicu, ali nista nije pomoglo, proverio sam vuce gorivo... pomagajte ljudi, trebaju se iseci drva za zimu :D

pozdrav i hvala unapred
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
u karburatoru je problem neki kanal il sito nešto je začepljeno naj bolje odnesi na ultrazvučno čišćenje
 

Najnoviji postovi

Na vrh