• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Idilična, predivna, jedina EU

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
Evo iz teksta sažeto u par riječi , to će nas male ljude u crno zaviti :(devil):
"Umjesto da vode računa o infrastrukturi vodovoda, poduzeća su se brinula samo o profitu, od kojeg u vodoprivredi Berlina nije ostajalo ništa.", upozorio je Ladstätter.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A ovo?

"Konkurencija je preduvjet za fer poslovanje i od nje koristi imaju prije svega potrošači - jer usluge postaju bolje i jeftinije", kako je obrazložila nova pravila Europska komisija, a "propisi će regulirati podjelu koncesija."


U prijevodu da bi imali zdravi kartel mora nas se par prijaviti na natječaj i uzeti koncesiju :) Onda od zaluđenih magova za trovanje ljudi pokupiti subvenciju za flour tehnologiju čišćenja vode i uživati u ostatku života na jahti.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
Što bi se kod mene reklo '' voli nas k'o majka ludu kćer'' :Kiss:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
SVAKA ČAST, AL ... KOME JOŠ NIJE JASNO ZAŠTO I ZBOG KOGA SMO PREVARENI ULASKOM U eu.... TAJ MORA NA PROMATRANJE !!!!
A REFERENDUM..... koga god pitam.... nitko nije glasao " ZA" !!! PA KAK JE ONDA PROŠAO REFERENDUM ??? L A Ž I P R E V A R A
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,107
@zgzac
Pisanje velikim slovima se na forumu smatra vikanjem ili galamom na druge učesnike rasprave , pokušaj koristiti mala slova
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
@zgzac
Pisanje velikim slovima se na forumu smatra vikanjem ili galamom na druge učesnike rasprave , pokušaj koristiti mala slova

Moje isprike !! Hvala na upozorbi, al nije mi namjera ni na koga vikati, to ni na zenu nesmijem, vec sam htio naglasiti misao ! :(snooze):
 

Nostradurus

Aktivni član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
696
Moje isprike !! Hvala na upozorbi, al nije mi namjera ni na koga vikati, to ni na zenu nesmijem, vec sam htio naglasiti misao ! :(snooze):

Možete to napraviti preko funkcije bold. Eto ovako. Ili preko veličine pisma: Eto tako. Dođe na isto, samo vam nitko ne može zamjeriti.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj ovo meni sve smrdi na vremena od tamo davnih ratnih,izgleda da mi nemamo sreće i opet bude morala ,

Uploaded with ImageShack.us,:rolleyes::rolleyes:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Super kolega, prije ce doc do kratkog spoja... Nekako mi se cini da ovi iz Bundestaga skupa sa bracom amerima sve dirigiraju, mozda i nisam u pravu

Ehhh kolega , nisi niti svijestan koliko si u pravu s ovom izjavom , kolegi malo dalje s postom ukrasenim kalasnjikovim , nemo od toga nista , sad smo toliko pod kontrolom da nesmijemo prdnuti pez dopustenja o pucanju da ne govorimo !
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ništa se ne sekiraj kolega ,noć je crna i dugačka ,pucalo se bude i po danu,ako mogu talibani skinuti ovu bespilotnu kako ne bi mi Hrvati ,samo srce i desnica čvrsta i škljoc ,samo se mora odrediti tko bude prjestolonasljednik današnjeg doba i ne mora to biti u Sarajevu,evo može u BJ županiji zaleći neki političar iz vanjskog svijeta,ja ne priznajem eu nikad,i čvrstih sam uvjerenja da se bude raspala:(envy)::(envy)::(envy):
 

Najnoviji postovi

Na vrh