• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imageshack

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Neznam što se raspravljate toliko oko toga. Svako koristi onaj servis na koji je navikao ili gdje se bolje snalazi tj. ono što mu više odgovara. Što se mene tiče bitno je da se slika vidi, ako može tako. A koga zanima njemu nije problem ni kliknuti na link pa pogledati sliku.
Čovjek je imao problema sa logiranjem a ne vidim da mu je iko pomogao.
 
B

Bobo

Guest
Ne prepiremo se, nego Mr. puknuti vjacito trazi dlaku u jajetu... ima prigovor na sve i svasta, pa mu nekad neke stvari ne mogu presutjeti...
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Koristim firefox jer sam godinama naviknut na njega i čini mi se bolji od internet explorera. Firefox nije program microsofta pa stim je i sigurniji na internetu. Svako ima pravo odabira bilo kojeg preglednika koji mu paše.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A vi gospodine Puknuti, vas molim da ne zezate ljude okolo, jer bas i ne vidim da postavljas neke slike na forum... (zadnje sto se sjecam je bilo ono pravljenje brzog kopcanja i bakrene podloske, a poslije toga skoro pa nista.
A to bi trebalo značiti da ja gotovo svakodnevno ne koristim neki servis za slike .
Za tvoju informaciju ima jedna koja nije ni poštena 24 sata ..jedino ako nije kome zasmetala ...čudio bi se da nije .
Ne znam kak si zaboravio one erotske tematike ..zbilja ti pica smrdi .
Na svoje računalo može svak instalirati i dozvoliti upad koga želi ..moje je da ga probam upozoriti .
Poslje kad sve zašteka onda ne kriv bil gejc i mikrosoft ..a u 99% slučajeva ste sami krivi za sranja .
Kaj se mene tiče more otvoriti sve portove i to viknuti naglas :rolfer:.
Evo i ovaj link o famoznoj nestaloj djevojci se odmah vidi da je fejk ...tko vam brani klikajte
.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kaze mi imageshack sljedece:

You have 502 photos stored. Since you're over the 500 photo limit you'll need to upgrade to a Premium account or you'll only be able to keep 500 of your recent photos. Older photos will expire on the 1st of March.

:(

dakle, mogu otvorit novi racun, brisat stare slike (a tak i tak su mi oni od te 502 obrisali tj izgubili barem 15ak) ili naci novi servis za upload slika.

mislim da cu izabrat ovo zadnje.

ima li netko neku preporuku?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
U zadnim par slika koje sam postavio, koristio sam IE, radio sasvim solidno,danas sam probao firefox, radi i tamo...neznam zasto je ponakad steko, ali jako...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
kaze mi imageshack sljedece:

You have 502 photos stored. Since you're over the 500 photo limit you'll need to upgrade to a Premium account or you'll only be able to keep 500 of your recent photos. Older photos will expire on the 1st of March.

:(

dakle, mogu otvorit novi racun, brisat stare slike (a tak i tak su mi oni od te 502 obrisali tj izgubili barem 15ak) ili naci novi servis za upload slika.

mislim da cu izabrat ovo zadnje.

ima li netko neku preporuku?

I mene je to isto pitao ili ti bla bla bla...
zatvorio/otvorio imageshack 3-4puta...i više me nije pitao, a stare slike nisu obrisane!
Ma oni tu malo kake, i kenjaju i probaju svakojake budalaštine za korisnike...nije ni njima cilj da ne uploaduješ kod njih, neg eto malo da nas primore na neke podatke itd...tralala...

Gde god naiđeš na neku takvu prepreku...par puta "back" ili zatvoriš/otvoriš stranicu - i sve radi normalno!

Ili su to hakerska posla...i posle bude kasno!Nikad nemojte davati nove podatke za korisničko ime i lozinku negde, ako ste već registrovani na neku stranicu!
to nepije vode...

pozzz joe!:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja imam problema s imageshack-om, nisam se niakd gore registrirao i stalno sam tako mogo uplodat slike i evo neki dan više neda...oču se registrirat, al ne prihvača mi niti jedaa e-mail...popizdio i otišao na photobucket, otvorio svoj stari račun kojeg nisam dirao sigurno 2 god....kad tamo sve stare slike uredno stoje, svi albumi i tu sam nastavil dalje uplodati, radi bez greške....zadovoljan ja :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Kad smo več kod postavljanja slika preko imageshack-a, on mene prči več duže vreme pa sad radim preko postimage-a, a ni tam baš nejde.

Moje pitanje bi bilo preko kojega još bi išlo, a da netreba registracija?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Kad smo več kod postavljanja slika preko imageshack-a, on mene prči več duže vreme pa sad radim preko postimage-a, a ni tam baš nejde.

Moje pitanje bi bilo preko kojega još bi išlo, a da netreba registracija?

ja radim preko tinypic,treba samo za svaku sliku ukucati kod,tj. prepisati ga..
 

Najnoviji postovi

Na vrh