• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imageshack

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
odaberem slike koje hocu smanjiti, vise njih, i samo prevucem u prozor programa. sve prije uploada. naravno, i upload je brzi posto su slike manje..
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo isprobano danas sve frcera.......................bez greške......
Još jednom fala lipa..imaš piće ako se vidimo.......:partyman::partyman::partyman:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
neznam jeste li primjetili da su na imageshacku povecali dozvoljenu kolicinu uploadanih slika? jucer sam se prijavio nakon dosta vremena pa vidim da koristim 0,08gb od dozvoljenih 5gb.
drago mi je da im nije urodilo plodom dozvoljavanje onih 500 ili koliko slika a za vise placanje naknade. no bez obzira na to, zaslike.com mi za sada jako dobro radi i ne planiram ga mijenjati do daljnjega.
na imageshacku vidim da mi i dalje polako nestaju slike koje sam postavio, stoga iako su se popravili, imageshack :butthead:
 
B

Bobo

Guest
hmmm, zanimljivo. ja sam se isto prebacio sa imageshacka dalje... Meni je on bio dobar jer si skinem alat za dizanje slika. Podesim ga za rezoluciju 800x600, i koje linkove zelim da mi izbacuje, samo u Win oznacim slike koje zelim, desni klik i upload... slike samo idu gore ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Več 4 godine koristim photobucket, imam gore skoro 900 slika i nijedna ne fali. stvarno prezadovoljan.
Podešen je da pri uploadu postavi rezoluciju 800x600 i samo piči!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Sta je sa ovim novim imageshackom sad? Kojeg linka da kopiramo na forum da se odmah vidi slika, a ne da ju moras otvarati preko nekakvog linka dok otvoris temu?
Onako kako je bio prije je bilo super i jednostavno, ali ne, oni moraju nesto dobro pokvariti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dali se samo meni ili i vama neželi ImageSnack nadogradit,nemogu aploudat slike stalno me traži nadogradnju.Stisnem da mi se nadogradi besplatna verzija koja traje 30dana i jednostavno me izbaci i nenadogradi se i opet nemogu aploudat slike i stalno iznove me traži da nadogradim ImageSnack da bi aploudao slike.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Verovatno ti je poteklo leto od kad si na njemu,sad hoče da platiš i nema više besplatan aploud.Meni je isto uradio pa sam prešo na postimage.org.:icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tko ih hebe,ja prešao na photo bucket,još malo muku mučim ali ide,mislili ovi iz inageshacka da smo mi ovce:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh