• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imageshack

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prije niti 2mj sam pisao kako mi je imageshack izgubio 15ak slika. obrisao sam ih.
sada sam nesto trazio pa vidim da ima novih izgubljenih slika. idem otvoriti sliku, a slike nema. pa mamicu im :mad:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma divljaci.........:shock::shock:

Ja se mora opet registrirat,,,,na prvog nemogu više slike stavljat..valjda sam ga zatrpa..;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Da samo ča ja učitam slik da mi se i mozak okrene,,,pa ima valjda limit..jer više nije htio dat..

Ponovno se registrira i nema zime..
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ja ga uplatio i sve radi kao singerica. Nema besplatnog kod Amera. Pitanje mjeseca kad će ukinuti sve free profile ili ih ograničit na 10 slika, a onda se zapitajte na šta će izgledati forumi :)
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ja ga uplatio i sve radi kao singerica. Nema besplatnog kod Amera. Pitanje mjeseca kad će ukinuti sve free profile ili ih ograničit na 10 slika, a onda se zapitajte na šta će izgledati forumi :)

Ili će nastaviti ovako, ili će doći netko drugi..
Oni o nama ovise koliko i mi o njima, mora biti neki kompromis..
Za amere si u pravu, oni jesu takvi, sve ti fino zapakiraju u celofan s mašnicom i širokim osmjehom na licu..:mrgreen:
Kaži kako to ide s plaćanjem usluge?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ja sam odustao od imageshacka. i dalje mi pomalo nestaju slike koje sam uploadao do sada.
probao imagebam ali mi se nije svidio.
sada sam na zaslike.com i djeluje mi cist ok za sada. bager, mogu se normalno slike postavljat u punoj velicini. kao i sa imageshacka.
dobro, ja sam registriran pa je mozda u tome caka..
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja sam digo sliku,,,,i izaberem za forum onaj kod,,ja mjislim treči po redu,,,i stavi sliku ali malu,,,,,a od drugih sam proba sve redom,,,,i brisa,,,,trebalo bi dimenzije promijenit,,,samo da nađem kako,....

Evo zvao prijatelja,,mislim da je tui,,caka kod ovog,,,jer sam ja dva puta 500sliikk stavija,,,,pa mislim da su me preko IP adrese,,,,izgleda makli,,,,jer meni neče aploudat,,,a kod prijatelja oče,,,,,,,,,,evo baš sad probali..

Ništa idem i ja na ovaj,...:mrgreen:da i ovog zatrpan,,,:rolfer::rolfer:

Jesi se registrira ti gore...;)čini mi se da bi treba bit ok.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
registriran nekih mjesec dana.
moja galerija, klik na sliku i kopiran hotlink za forume:

ydtqwbzirq5oofm2076k.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Zahvaljujem...........:supz::supz:
Idemo na registraciju..

Nači kopiraš samo link za forum,,,di piše..
Vidim da se more dizat više slika odjednom,,,,a ne ko ja prije jednu po jednu...mada je išlo dosta brzo..

TIBORE 88,,,,,jesi negdje izmijenjiva veličinu slike........:?::?:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh