• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 5170

  • Temu pokrenuo NESICRADIVOJRAKA
  • Datum prvog posta

Bosilje

Član
Tu od
4 Stu 2009
Poruka
90
Obrazloži zašto da i mi znamo[/quote]


a prica se kao da ima slab diferencijal, spominjali ste to vec....puno je bolje kupiti onako velik i jak john deere, bar bi ja to ucinio...taj imt ima neke 'nedostatke' a jaci imt-i su dobri za sumske prilike (poput 5270 itd.)...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Gluposti, taj stroj ima moj rodjak u vojvodini i dan danas radi s njim, drugi mu je vlasnik sve stima i naravno znade ga cuvat.
 
B

Bobo

Guest
danidax kaže:
Pogledaj ovo kako izgleda samo da i vas ne stigne kao ovaj motor je extra V6 Mercedes menjac CTF a diferencijal IMT koji je skoro uvek u kvarau ako se ne cuva kako treba.
ostali-traktori/imt-tema17/stranica2925/

Ne mogu vjerovati sto sve ljudi nu u u stanju napisati... nije CTF, vec ZF. "cet-ef" se cita, pa ljudi odma CTF... Meni je trebalo par dana da prokuzim o cemu je rijec...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Vozio sam novog 5170 davne '89. godine jedan dan u žetvi. U to vrijeme to je bilo "nesto posebno". Sam osjecaj snage naspram ostalih traktora toga vremena ostavljao je bez daha. Da, bio je novi novcati sa par radnih sati. Bila su to vremena...
 
N

Neven 533

Guest
Vozio sam novog 5170 davne '89. godine jedan dan u žetvi. U to vrijeme to je bilo "nesto posebno". Sam osjecaj snage naspram ostalih traktora toga vremena ostavljao je bez daha. Da, bio je novi novcati sa par radnih sati. Bila su to vremena...

Ovaj se prodaje u oglasu je ne izgleda lose a lijepo ga za vidit mrcina...
I mercedesov motor ...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kad se upali, ali fućka negdje :) Koliko to popije na 1ha oranja?
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Nasao sam ga u oglasniku bas sam htio pitati je li to taj. Inace 80 000KN traze za njega.
 
N

Neven 533

Guest
Nasao sam ga u oglasniku bas sam htio pitati je li to taj. Inace 80 000KN traze za njega.

Da taj a za te novce snaga njegova zbilja malo novaca a ne izgleda lose...
Da mi je taj okrenem se na njivi dva puta i nema je hahahha 8)
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Konkretno motor svi koje sam video imaju OM 401 a moj OM421 koja je razlika. Majstor koji me je ucio da vozim kaze da je jaci od maseja 220 konja.

Inaće motor OM 401 u kamionu ima 190 ks ,a OM421 220 ks na 2400 o/min razlika je u promjeru cilindra ( zapremini motora )
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Takav stroj ima jedan farmer u susjednome selu sa njime tera samo miksericu Triolet neznam kolko je kubika ali neka je velika jer ima farmu za 170 grla,tero ju je najprije sa lambom r5 130ks ali nije mogo pa je kupio tu grdosiju od traktora sa v6 mercedesovim motorom.
 
Posljednje uređivanje:
A

andrejr

Guest
jel zna tko gdje bi mogao dobit menjač za imt 5170 ili djelove?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Jedino u Srbiji...
Zašto u Srbiji kad je to ZF mjenjač,treba samo dobro očitati pločicu i u potragu,mislim čak da dosta dijelova štima s kamionskih zf mjenjača.
 
M

Miško 007

Guest
Pa tamo su radili i ima dijelova pogledaj na Srbijanskom forumu jedan je baš friško radio mjenjač ima sve za kupiti...
 
A

andrejr

Guest
gdje u srbiji se jih može dobit? znaš li za kakvog mehaničara ili čovjeka koji ima menjač ili djelove?
 
M

Miško 007

Guest
Ma nemogu naci na forumu poljo info radio covjek mjenjač pa napisao sve..
U imt temi..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
mislim da se jedan imt 5170 prodavao u okolici osijeka, neznam jel prodan, za 13000 kuna, neispravan, neznam što je otišlo, vidio sam usput kada se ide iz osijeka prema vinkovcima......
 

Najnoviji postovi

Na vrh