• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 5170

  • Temu pokrenuo NESICRADIVOJRAKA
  • Datum prvog posta

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Zašto u Srbiji kad je to ZF mjenjač,treba samo dobro očitati pločicu i u potragu,mislim čak da dosta dijelova štima s kamionskih zf mjenjača.

Zanimljivo.
Možeš li pojasniti to, mislim s kojih kamiona , ili koji model mjenjača barem otprilike?
ako je na tom imt-u mjenjač ZF , da li je i prednji i zadnji most također ZF?
Da li to ima imalo veze s mjenjačem iz torpeda rx170?
( sory ,znam, malo puno pitanja)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Zanimljivo.
Možeš li pojasniti to, mislim s kojih kamiona , ili koji model mjenjača barem otprilike?
ako je na tom imt-u mjenjač ZF , da li je i prednji i zadnji most također ZF?
Da li to ima imalo veze s mjenjačem iz torpeda rx170?
( sory ,znam, malo puno pitanja)
Kod nas na kombinatu kvarili su se samo zadnji diferencijali jer su loše napravljeni za uvjete u kojima su radili(vrlo teška zemlja)Mjenjač se nisu kvarili a po vanjskom izgledu jako su sličili kamionskim tako da pretpostavljam da je moguće da su zupčanici i snopovi identični.Mislim da je te mjenjače pod ZF imenom radio fap,tvornica kamiona u bivšoj državi.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
aha.
koliko to ima brzina?
nije mi jasno ako ima kamionski mjenjač , kako je izveden pogon kardana ?,

zato što kamoinski mjenjači imaju jednu lamelu i u pravilu nemaju ozbiljan PTO izvod , osim onog za pogon hidraulične pumpe za npr. kipanje ili za kran ali to je na istoj lameli kao i pogon kotača.Bilo bi teško raditi s npr. rotobranama , kanalokopačem pa kad stisneš kvačilo stanu kotači i kardan a još teže krenuti na početku table. mislim može se ali presporo i previše opterćuje motor.
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Ima 16 brzina, prva je oko 2.5 km a 10-a je oko 10 km naravno pri punom gasu pa ekima može šaltati do mile volje (sinhroni i polovljene), na ostala pitanja ću ti reć princip je isti ostalo su nijanse. Nedostatak mu je poveća potrošnja merca šestaka bez turba.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Lomio zadnje diferencijale,prva vuča ne radi u rikverc,motor mercedes v6,odličan,mjenjač je bio neka kopija kamionskog zf.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
688
Bude ih po oglasima, na čačkalu često zna biti nešto od tih serija 5170 i brene (vidim da se i o njima raspituješ).
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
688
Lomio zadnje diferencijale,prva vuča ne radi u rikverc,motor mercedes v6,odličan,mjenjač je bio neka kopija kamionskog zf.
Dali to znači da su i velike rakovice imale ZF mjenjač koji nije bio original ZF već kopija sklepana u jugi ?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Dali to znači da su i velike rakovice imale ZF mjenjač koji nije bio original ZF već kopija sklepana u jugi ?
Rakovice su imale original zf identičnog sa schluter traktorima, mislim i pojedini fentdovi da su imali takav.
 

Najnoviji postovi

Na vrh