• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 528

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a zašto bi netko iz bilo kojeg razloga išao u to uz 539 uza sve njegove prednosti i nedostatke
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tko zna... Manja potrošnja možda? Za raditi nekaj u mjestu,ili za lakše poslove bi bio OK,valjda...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,ima i suhi filter,proizvodio se i u novijoj verziji,ima sve na guglu... :)
Navodno da postoji i sa dvocilindričnim UTB motorom...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
on ima dm32 motor, kao 549 bez jednog klipa, a koja je svrha tog traktora, to vjerojatno nitko nezna.....
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
brat blizanac traktora IMT 528 prodavao se i kod nas, identičan je, i sklopljeno ih je par komada, ovakvog kakav se na njuškalu prodaje vidio sam uživo na Zagrebačkom Velesajmu u rujnu 1991. prvi i zadnji put u životu, isto ko i 539 izgledao bez kabine, stari tip limarije, okrugli blatobrani tzv MF SHELL TYPE, i dvoredna OLT MSK priključena na nj. Ta slika mi pred očima još i dan danas. Nikada više otada nisam vidio taj traktor uživo, samo naletio mislim da 1994. negdi na oglas u večernjaku da se prodaje.

njegov brat blizanac je:

http://www.njuskalo.hr/traktori/tafe-25-di-oglas-11419366

i prvi takvi traktori u Indiji su imali motor DM32.

ti motori su štedljivi, a Perkins tog tipa ugrađivao se samo na traktore LANDINI R3000 I R3200.

http://konedata.net/Traktorit/Landini3000.htm
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,624
Videl sam jednoga negdje u okolici Sv. Ivana Zeline, na nekom gospodarstvu, pred jedno 10 let.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
IMR ih je proizvodil pod oznakom DM 32/T
Dva cilndra, direktno ubrizgavanje.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kad je več ovih sa dva cilindra bilo jako malo,koliko je tek bilo onda ovih sa jednim i dali ga je uopšte ko vidio u stvarnosti.
imt518_zpsqrw3dudw.jpg
[/url] image sharing sites[/IMG]
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Kad je več ovih sa dva cilindra bilo jako malo,koliko je tek bilo onda ovih sa jednim i dali ga je uopšte ko vidio u stvarnosti.


To je ultimativni mitski IMT! :icon_e_surprised:
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
528 su počeli '87. ili '88. raditi i vrlo malo ih je izašlo...
uglavnom za izvoz su išli i limarija je bila kao na 549 i blatobrani isto tako. oni koji su tu ostajali su bili isti kao i 539...
 

Najnoviji postovi

Na vrh