• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 533 u delove.

B

Bobo

Guest
Cugi, daj to stavi negdje na rapidshare.com, ili neku slicnu stranicu, pa da svi skidamo sve...

Stavi to sto imas u jedan folder i zipaj ga i posalji na neki server. Bit ce i tebi i nama lakse...

A ako neces to dizati, posalji i meni na mail sve sto imas o IMT-u ;)
 
M

Mata imt 540

Guest
evo mene opet , moze i meni od imt 533, a poslje i od imt 540 kad staviš negde pa pošalješ link ili kaj već...... evo poet moj mail: maximus88@net.hr
 
B

Bobo

Guest
Tako si trebao odmah napraviti, pa ko hoce nek si skida...

Hvala! Ako imas jos sta, nabaci, pa da imamo i mi ;)
 
M

Mata imt 540

Guest
jos sad da je od 540 ...pa da ja svojega rastepem u komedice ....pa da ga slozim ko violinu ...
 
Č

Čugi

Guest
Trebalo mi je mesta za neke druge stvari, a sad imam dva naloga pa nije problem, biće uskoro 540-9 i 560.
 
B

Bobo

Guest
Cugi, zivio mi jos 100 godina!

Ovo je super stvar za imati...
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
ja sad mozda mnogo zanovetam, ali imam i Rakovicu 47 2003.godiste ...
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
dm33/t ili tako nesto, 2500ccm, 3 cilindra, dir. ubrizgavanje
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
ta 47-ica je teska budzljavina, motor 549, menjac r65, euro maska, servo...kvalitet- nula
 
B

bosanac

Guest
Prirucnici su za svaku pohvalu ali ako neko ima za rakovicu R-65 dobro bi mi dosao. unaprijed se zahvaljujem
 
D

djordje74

Guest
Pozdrav
Cugi jel moze jedan katalog i za mene.Imam 539 ali verovatno su slicni a ako imas za njega molio bih taj katalog.
unapred hvala
djordje74@gmail.com
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Čugi svaka ti cast za kataloge za 533 539 540 i 549, budi siguran da ce mnogima pomoci. Imo sam nekad katalog za 577 5100 i 5136 i to je nestalo davnih dana a sada bi mi dobro doslo.
Dordje evo ti link kataloga za 533 i 539 pa skidaj: http://www.box.net/shared/6t43u49kw8
 

Najnoviji postovi

Na vrh