• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 533 u delove.

A

Ado

Guest
8) Molim za pomoć da li ima, iko katalog ili brošuru za Massey Ferguson 535X-Englezac četri cilindra.
- Unaprijed hvala - - Ado - :drinkers:
 
B

Bobo

Guest
Imas na stranici Obrisan neispravan link. sve sto te zanima o tom traktoru. Cak mozes naruciti dva DVD-a kako se radi generalka na motoru, te drugi o popravku hidraulika i mjenjaca...
 
A

Ado

Guest
- Hvala na odgovoru- Samo nemogu da se konektujem na ovu int stranicu imam ADSL i ništa ,jel sve ok napisano molim te provjeri . - " Ado " -
 
B

Bobo

Guest
Krivo sam napisao gornji link. Sad je ispravljen...

Dakle:

Obrisan neispravan link.
 
A

Ado

Guest
- Jarane hvala ti sad je ok- .Još mi preostaje da prevedem tekst ali ti još jednom najveća hvala. "
- A D O -
 
D

djordje74

Guest
Skinuo sam 539 u delove ali nemogu da otvorim pdf format dali ima negde drugde da ponovim skidanje posto izgleda da ovde vise neradi
 
I

IMT533 turbo

Guest
ima li kdo radionični priročnik za IMT533?
molim ako što ima naj se javi!
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
eh zasto nigdje nema na netu za skinut manual za traktor kao sto ima npr za motocikle :(
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
crni kaže:
ima li netko za imt 5136 brošuru katalog ili slično

malo osvjezavam a dobro bi mi doslo
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Problem,ovi priručnici za 540-9 više se nemogu skinut,pa ako ima neko,molim neka uploada pa da skinem.
 

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
ima li kdo radionični priročnik za IMT533?
molim ako što ima naj se javi!

i meni treba taj prirucnik za imt 533
vec dugo ga trazim ali valjda niko to nje postavio an net.

pa ajd ljudi molim vas neka neko postavi tu knjigu na net.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Ja opet nikako da nađem radionički priručnik za masey ferguson 35 ako ima neko nek postavi link UNAPRIJED ZAHVALAN.
 
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
87
postoji li takav priručnik za IMT 533 kao ovaj za 540---- i meni bi tribao al nigdi ga nemogu naći
a i ovo ranije uploasovano na boxshare neradi. nemože se ekstraktirati bar kod mene
 

Najnoviji postovi

Na vrh